„Man City“ planuoja atsisveikinti su aštuoniais garsiais žaidėjais © AFP nuotr.

Nesėkmingai antroje sezono pusėje rungtyniaujanti „Man City“ ekipa planuoja radikalias permainas.

Kaip rašo „Daily Star“, ateinančią vasarą „miestiečiai“ mėgins atsisveikinti net su aštuoniais žinomais žaidėjais.

Treneris Josepas Guardiola leis išvykti Kevinui De Bruyne, Bernardo Silvai, Johnui Stonesui, Mateo Kovačičiui, šiuo metu paskolintam Kyle'ui Walkeriui, Ilkay'ui Gundoganui, Edersonui ir Jackui Grealishui.

Šiuo metu „Premier“ lygoje Mančesterio klubas žengia ketvirtoje vietopje.

Šią savaitę ekipa baigė kovas UEFA Čempionų lygoje.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...