"Man City" po atkaklios kovos palaužė "šarkas", "Chelsea" toliau žygiuoja pergalingu keliu

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 4-ojo turo rungtynės.

"Stamford Bridge" stadione Londono "Chelsea" ginklus surėmė su "Bournemouth" ekipa. Maurizio Sarri auklėtinių pergalingas žygį prasitęsė ir namuose - rezultatu 2:0 triumfavo "mėlynieji".

"Chelsea" komanda į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtąją pergalę iš eilės ir su "Liverpool" komanda žygiuoja viename lygyje.

Pergalingi įvarčiai Londone sukrito rungtynėms artėjanį į pabaigą. 72-ąją mintuę po puikios kombinacijos su Olivier Giroud pasižymėjo Pedro, o pergalę 85-ąją minutę užtvirtino Edenas Hazardas.

Jau ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė kol kas be taškų esanti "West Ham" ekipa. Per pridėtą laiką "plaktukai" suklydo aikštės viduryje ir padovanojo pergalę "Wolves" futbolininkams. Rungtynių herojumi tapo Adama Traore.

Išvykoje apmaudžiai dviejų įvarčių pranašumą iššvaistė Londono "Fulham". Po Andre Schurrle ir Aleksandro Mitrovičiaus įvarčių londoniečiai pirmavo rezultatu 2:0, tačiau Glenno Murray'aus dublis antroje rungtynių pusėje nulėmė lygiąsias - 2:2.

Be pergalės namuose liko ir Liverpulio "Everton" - "irisai" taikiai išsiskyrė su "Huddersfield". Trimis taškais džiaugėsi "Southampton", rezultatu 2:0 įveikęs "Crystal Palace".

Paskutinėje vakaro dvikovoje po netikėtų lygiųjų praėjusiame ture atsitiesė čempionė "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose turėjo sunkumų su "Newcastle", tačiau sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 2:1.

8-ąją į priekį šeimininkus į priekį išvedė Raheemas Sterlingas. 30-ąją minutę DeAndre Yedlinas išlygino rezultatą, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Kyle'as Walkeris itin tolimu smūgiu išplėšė pergalę šalies čempionams, pakilusiems į trečiąją poziciją.

"Chelsea" 2 - 0 "Bournemouth"
72' [1 - 0] Pedro
85' [2 - 0] E. Hazard

"Everton" 1 - 1 "Huddersfield"
34' [0 - 1] P. Billing
36' [1 - 1] D. Calvert-Lewin

"Brighton" 2 - 2 "Fulham"
43' [0 - 1] A.Schurrle
62' [0 - 2] A. Mitrovič
67' [1 - 2] G. Murray
84' [2 - 2] G. Murray (11 m. baudinys)
25' P. Gross ("Brighton") nerealizavo 11 m. baudinio

"Crystal Palace" 0 - 2 "Southampton"
47' [0 - 1] D. Ings
90' [0 - 2] P. Hojbjerg

"West Ham" 0 - 1 "Wolves"
90' [0 - 1] A. Traore

"Man City" 2 - 1 "Newcastle"
8' [1 - 0] R. Sterling
30' [1 - 1] D. Yedlin
52' [2 - 1] K. Walker

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • MU/BAYERN (IP: 277ea9c1c)

Sakykit ka norit bet chelsea keist trenerius padeda judet link pergaliu

• 42
  • Marčius33

Atrodo taip sunkiai Chelsea dasigauna iki varžovų vartų, bet vistiek pralaužia. Nelaikė jų šiais metais kandidatų į titulą o man atrodo kad gan rimtas kandidatas.

• 33
  • ... (IP: 7e5511814)

West Hamas tai prakeiktas klubas kazkoks, atrodo kasmet tikrai rimta sudeti surenka bet kaip dugne taip dugne.

• 16
  • m16andarinas

whu neblogai juda..savininkai ten konkreciai be galvos..

• 12
  • q (IP: a00b66753)

a WestHamo Pellegrinis neblogas specialistas

• 3
  • apl8

Vaidoshiaus tapetai jau ilgesni po malkines temom, nei po barsos teatro pasirodymu

• 2
  • V (IP: 1a58736ed)

West ham totalus nevykeliai, turi puikia sudeti lygoje ir pastoviai grybina

• 0
  • vb (IP: 6230b6ca8)

visi laukiam pirmos burnley pergales, varzovai lygus tai namai turi padeti pagaliau laimeti

• 1
  • Vaidoshius

$hitty vėl atvanos malkinę za rodinu, gal netaps vėl centurionais, nes čia ir taip jau visiškas samdinių lygos pagaidinimas, bet titulą ims be didesnių problemų. Ko gero Guardiolai turėtų būti akivaizdu, kad lošti Lavonero + Jėzus nesigauna, nei vienas iš jų nemoka lošti pagalbiniu puolėju, abu lošia atakos smaigalyje ko pasekoje komandos žaidimas išsiderina jiems kartu būnant aikštelėje. Juo labiau prieš malkinės lėktuvus su 9-10 gynėjų baudos aikštelėje papildomas saugas vietoj antro puolėjo suteikia daugiau nenuspėjamumo. Lavonero žvėriškai lošia kelis grajus jau, laksto kaip išpistas, neperlaiko ir negaili kamuolio, tiesiog nerealiai naudingas komandai, galbūt pagaliau susiprato ko Guardiola iš jo reikalauja. Šiuo metu jis drąsiai yra geresnis už Jėzų, nors dar praeitą sezoną grėsė tapimas suolo brūžintoju 😀 $terlingas šiandien taip pat visiškai nebūdingai sau žaidė labai protingai, tik kelios menkos klaidelės ir eilinis jo golas, kokio niekas iš jo nelaukė 😀 Jis tiesiog turi tą X faktorių, anglas, ko gero liks $hitty ilgam. Guardiola į jį deda nežmonišką kiekį darbo, pasirodo ir anglų malkas galima išmokyti žaisti kaip stiprius vidutiniokus 😀 D. Silva padoriai, bet toli gražu iki savo pačio pasaulinės klasės lygio, dar turėtų įjngti aukštesnę pavarą, jeigu amžius nepamaišys. Va Fernandinho tai atrodo jau galutinai nusivaręs nuo kojų. Jam būtinas poilsis, nes keitimo jam nėra po Jorginho rago mušimo, Guardiola turėtų jį pasaugoti. Laporte vėl dieviškai, viską išvalė, Stonesas irgi stovėjo patikimai. Trūksta $hitty smarkiai De Briaunės, be jo $hitty atrodo kaip viena geriausių malkinės komandų, su juo - važiuoja per visus kaip su volu. Dar įdomu koks grįš po traumos, kiek laiko įsivažiuos ir ar išvis įsivažiuos 😀 Bet jo netikėtų/nelauktų pasų labai trūksta daužant malkinės lėktuvų langus. Kaip minėjau sunkiausia Guardiolos užduotis bus motyvuoti savo jauniklius kad pervažiavę malkinės sąvartyną be jokio gailesčio jie netapo Dievais, reikia vėl viską iš naujo įrodinėti aikštelėje. Ir štai pirmieji veiksmai, Sane net ant suolo nepateko. Neaišku kas su juo darėsi per vasarą su ta Internacionalo rinktinės saga, bet jis į Mančesterį grįžo ne toks koks buvo ir po tragiško pasirodymo prieš Wolves (o ypač požiūrio, o ne pačio žaidimo) gavo švelnią pamokėlę 😀 Jėzaus grįžimas šiandien į gynybą Newcastle golo metu irgi buvo įspūdingas 😀 Mendy dar galėjo padėti, bet irgi grybauja gynyboje kol kas. Bet kraupiausiai tai savaime supranta atrodė Mahrezas 😀 Visiškai absoliuti malka. Dar anksti nurašinėti, bet atrodo tiesiog apgailėtinai. Pavojinga pirkti iš dugno komandų lyderius, nes jie dažnai tarp komandos draugų atrodo puikiai, bet perėję į aukštesnį lygį atrodo kaip vaikai su suaugusiais 😀 Iš kitos pusės Mahrezas buvo pripratęs prie malkinės sąvartyno tragiško spirk ir bėk stiliaus futbolo, todėl tikrai užtruks laiko, kol jis prisitaikys prie modernių Guardiolos taktinių schemų, kol supras ko iš jo reikalaujama ir t.t. Sunku taip per porą mėnesių iš XIX a. antifutbolo pereiti į totalinį futbolą, todėl kol kas jo nelaidoju, bet kaip jis žiauriai atrodo, Deve Deve 😀

• -9
  • apl8

Tai kaip ten pietu kumpui sekasi suleidus milijarda..

• byn (IP: 6230b6ca8)

city netures lygiu siais metais, o del antros tai poolis su chelsiu kaposis. 4 vieta totei be konkurencijos.