Čempionų lygoje spindinti „Man City“ ekipa pasivijo „Man Utd“ klubą pagal puikų pasiekimą.
Bratislavos „Slovan“ komandą 4:0 sutriuškinę „miestiečiai“ jau nepralaimėjo (per pagr. laiką ir pratęsimą) 25–kių turnyro rungtynių iš eilės bei pakartojo „raudonųjų velnių“ 2007–2009 metais įsirašytą turnyro rekordą.
Paskutinį kartą „Man City“ žaidėjai nuleidę galvas paliko aikštę dar 2021–2022 m. sezone, kai po pratęsimo nusileido Madrido „Real“.
Be to, Mančesterio klubo dirigentas Josepas Guardiola pranoko serą Alexą Fergusoną pagal triuškinamu skirtumu (4 ir daugiau įvarčių) laimėtas rungtynes.
Nuo šiol savo sąskaitoje katalonas turi 13 mačų – vienu daugiau nei škotas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą