"Man City" savo žiūrovų akivaizdoje nusileido "Arsenal" vienuolikei (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dvejos 22-ojo turo rungtynės.

"Etihed" stadione savo žiūrovų palaikoma "Manchester City" ekipa susitiko su Londono "Arsenal" futbolininkais. Arsene'o Wengero auklėtiniai rezultatu 0-2 skėlė antausį Anglijos čempionams.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau rungtyniauti pradėjo svečiai iš Londono, kurie aktyviai spaudė savo varžovus. Ilgai laukti pirmos rimtos progos neprireikė ir 24-ąją minutę Santi Cazorla realizavo abejotiną 11 metrų baudinį.

Po įvarčio "kanonieriai" dar bandė primesti savo žaidimą, tačiau "miestiečiai" pradėjo labiau atakuoti ir daugiau laiko kontroliavo kamuolį.

Antrajame kėlinyje Manuelio Pellegrini auklėtiniai vis dar bandė pelnyti išlyginamąjį įvartį, tačiau 67-ąją minutę dar kartą buvo nubausti. Po S.Cazorla pakelto baudos smūgio galva pasižymėjo ir pergalę užtvirtino Olivieris Giroud.

Šis "Man City" pralaimėjimas buvo itin svarbus Londono "Chelsea" klubui, kuris prieš savo artimiausius oponentus įgijo 5 taškų pranašumą. Tuo tarpu tris taškus iškovojęs "Arsenal" išlieka penktoje pozicijoje.

Kitose rungtynėse Londono "West Ham" namuose rezultatu 3-0 sutriuškino "Hull City".

"Manchester City" 0 - 2 "Arsenal"

24' [0 - 1] S.Cazorla (11m. baudinys)

67' [0 - 2] O.Giroud

"West Ham" 3 - 0 "Hull City"

49' [1 - 0] A.Carroll

69' [2 - 0] M.Amalfitano

72' [3 - 0] S.Downing

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x2ezyco" allowfullscreen></iframe>