"Man City" subombardavo "Southampton" vartus, "Chelsea" įveikė "Crystal Palace"

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos 11-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione "Manchester City" komanda įtvirtino lyderio poziciją. Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 6:1 iš po savo kelio patraukė "Southampton" futbolininkus.

6-ąją minutę varžovai įsimušė į savo vartus, o dar rungtynių laikrodžiui nespėjus ištiksėti net 20 minučių, po įvartį buvo sumušę tiek Sergio Aguero, tiek ir Davidas Silva.

Danny Ingsui 30-ąją minutę nuo 11 metrų žymos pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau tada savo žodį tarė Raheemas Sterlingas - anglas įmušė du įvarčius ir "miestiečiai" vėl įgijo triuškinantį pranašumą.

Galutinį tašką pačioje sutikimo pabaigoje padėjo Leroy'us Sane, stipriai prisidėjęs ir prie pirmojo mačo įvarčio.

"Man City", "Premier" lygoje įvartį praleidęs daugiau nei po dviejų mėnesių pertraukos, su 29 taškais rikiuojasi pirmoje pozicijoje. "Southampton" lieka su ta pačia viena pergale.

Kitoje dvikovoje Londono "Chelsea" savo aikštėje priėmė "Crystal Palace" vienuolikę. Alvaro Moratos vedami "mėlynieji" šventė pergalę rezultatu 3:1.

Puolėjas įmušė du įvarčius, dar vieną 70-ąją minutę pridėjo Pedro. Svečiai antrojo kėlinio pradžioje buvo išlyginę rezultatą, tačiau jo ilgai neišlaikė.

"Chelsea", neturintis nė vienos nesėkmės, kartu su "Liverpool" turi po 27 taškus ir yra antroje pozicijoje.

"Man City" 6 - 1 "Southampton"
6' [1 - 0] W. Heodt (į savus vartus)
12' [2 - 0] S. Aguero
18' [3 - 0] D. Silva
30' [3 - 1] D. Ings (11 m. baudinys)
45+2' [4 - 1] R. Sterling
67' [5 - 1] R. Sterling
90+1' [6 - 1] L. Sane

"Chelsea" 3 - 1 "Crystal Palace"
32' [1 - 0] A. Morata
53' [1 - 1] A. Townsend
65' [2 - 1] A. Morata
70' [3 - 1] Pedro