"Man City" sudaužė "Bournemouth", "Spurs" pergalė pažymėta H. Kane'o "hat-tricku" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse šeštadienį sužaistos aštuonerios 19-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Goodison Park" stadione, kur Liverpulio "Everton" priėmė šalies čempionus Londono "Chelsea". Antonio Conte auklėtiniai savo sirgaliams šventinės dovanos neįteikė - susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Everton" žaidimo planas buvo aiškus - apsiginti ir paieškoti progų kontratakų metu, tačiau jų nesurado - "irisai" per visas 90 minučių neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą.

Tuo tarpu "Chelsea" spaudė varžovus kone visą mačo laiką ir turėjo puikių progų pasižymėti, tačiau "Everton" gynyba šį kartą buvo nepralaužiama ir susitikimas baigėsi be įvarčių.

"Chelsea" po lygiųjų ir toliau lieka trečioje pozicijoje, tačiau nuo lyderių atsilikimas jau yra beveik nepavejamas - 16 taškų.

Kitose rungtynėse "Manchester City" pratęsė savo rekordinę pergalių seriją. Pepo Guardiolo auklėtiniai rezultatu 4-0 sudaužė "Bournemouth".

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Sergio Aguero, pelnęs du įvarčius. Dar po vieną pridėjo Raheemas Sterlingas ir Danilo.

"Man City" yra tiesiog nesustabdomas - iškovota 17 pergalė iš eilės. "Miestiečių" sąskaitoje 55 taškai ir 14 taškų pranašumas prieš artmiausius persekiotojus.

Likusios dvikovos baigėsi "Brighton", "Stoke" ir "Newcastle" pergalėmis, o dar dvi rungtynės baigėsi lygiosiomis.

19 val. 30 min. Lietuvos laiku įvykuiose dvikovoje Londono "Tottenham" pasiekė užtikrintą pergalę prieš "Burnley". Harry Kane'o "hat-trickas" nulėmė pergalę rezultatu 3-0, "'Spurs" po sėkmingo pasirodymo pakilo į penktąją vietą.

"Everton" 0 - 0 "Chelsea"

"Brighton" 1 - 0 "Watford"
64' [1 - 0] P. Gross

"Man City" 4 - 0 "Bournemouth"
27' [1 - 0] S. Aguero
53' [2 - 0] R. Sterling
79' [3 - 0] S. Aguero
85' [4 - 0] Danilo

"Southampton" 1 - 1 "Huddersfield"
24' [1 - 0] C. Austin
64' [1 - 1] L. Depoitre

"Stoke" 3 - 1 "West Brom"
19' [1 - 0] J. Allen
45+2' [2 - 0] M. Choupo-Moting
51' [2 - 1] S. Rondon
90+5' [3 - 1] R. Sobhi

"Swansea" 1 - 1 "Crystal Palace"
59' [0 - 1] L. Milivojevič
77' [1 - 1] J. Ayew

"West Ham" 2 - 3 "Newcastle"
6' [1 - 0] M. Arnautovič
10' [1 - 1] H. Saivet
53' [1 - 2] M. Diame
61' [1 - 3] Ch. Atsu
69' [2 - 3] A. Ayew

"Burnley" 0 - 3 "Tottenham"
7' [0 - 1] H. Kane (11 m. baudinys)
69' [0 - 2] H. Kane
79' [0 - 3] H. Kane