„Man City“ suderino kontraktą su O. Marmoushu © scanpix.lt nuotr.

„Man City“ ekipa priartėjo prie pajėgaus naujoko įsigijimo.

Kaip rašo žurnalistas Florianas Plettinbergas, „Premier“ lygos atstovai suderino asmeninio kontrakto detales su Frankfurto „Eintracht“ puolėju Omaru Marmoushu.

25–erių egiptietis jau informavo Vokietijos ekipą, kad norėtų išvykti į pajėgesnes pirmenybes.

Artimiausiomis dienomis „Eintracht“ komanda turėtų sulaukti pirmojo „Man City“ pasiūlymo už futbolininką.

Šiame Bundeslygos sezone talentas per 15 rungtynių yra pelnęs 13 įvarčių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...