„Man City“ susitvarkė su „Aston Villa“ komandos pasipriešinimu © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos mače „Manchester City“ namuose rezultatu 3:1 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus.

„Miestiečiai“ visus reikalus sutvarkė dar pirmame susitikimo kėlinyje. 4 minutę smūgiu galva pasižymėjo Rodri, 39 minutę po Erlingo Haalando perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Ilkay'us Gundoganas, o 45+1 minutę 11 metrų baudinį realizavo Riyadas Mahrezas.

„Aston Villa“ antrame kėlinyje sugebėjo sušvelninti atsilikimą po to, kai įvartį svečiams pelnė Ollie Watkinsas.

Po šio susitikimo Pepo Guardiolos auklėtiniai susigrąžina antrąją turnyrinės lentelės poziciją. Nuo pirmoje vietoje esančio „Arsenal“ juos skiria 3 taškai. Tiesa, „kanonieriai“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.