„Man City“ sutriuškino čempionato autsaiderius © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester City“ namuose rezultatu 4:1 sutriuškino „Southampton“ futbolininkus.

Pepo Guardiolos auklėtiniai „ledus pralaužė“ 45 minutę, kuomet po Kevino de Bruyne rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Erlingas Haalandas.

58 minutę „miestiečių“ persvarą padvigubino Jackas Grealishas, o 68 minutę dublį į savo sąskaitą įsirašė Erlingas Haalandas.

72 minutę „šventieji“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą po Sekou Mara įvarčio, tačiau trijų įvarčių persvarą svečiams vos už keletos minučių atstatė Julianas Alvarezas.

Po šio susitikimo „Man City“ ir pirmoje vietoje esančius „Arsenal“ futbolininkus skiria 5 taškai. Tuo tarpu, „Southampton“ rikiuojasi lentelės dugne.