"Man City" sutriuškino "West Brom", Šiaurės Londono komandos palaužė savo varžovus (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos sužaistos 30-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas "Etihad" stadione įvyko tarp "Manchester City" ir "West Brom" futbolininkų. Manuelio Pellegrini auklėtiniai rezultatu 3-0 nesuteikė jokių vilčių svečiams.

Rungtynės itin nesėkmingai prasidėjo "West Brom" ekipai, kuri dešimtyje liko jau 10-ąją minutę. Aikštę dėl raudonos kortelės privalėjo palikti Garethas McAuley'as.

"Miestiečiai" šiuo pranašumu pasinaudojo ir jau po pirmųjų 45 minučių įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Wilfriedas Bony, pelnęs savo pirmąjį įvartį vilkint "Man City" marškinėlius.

Antrasis įvartis į "West Brom" vartus krito 40-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo Fernando. Galutinį tašką šiame susitikime 77-ąją minutę padėjo Davidas Silva.

Po pergalės "Man City" prie lyderio Londono "Chelsea" priartėjo iki 3 taškų, tačiau "mėlynieji" rezerve dar turi du susitikimus.

Svarbią pergalę kovoje dėl kelialapio į UEFA Čempionų lygą šventė Londono "Arsenal" klubas, išvykoje rezultatu 1-2 palaužęs "Newcastle United".

Nugalėtojams abu įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė Olvieris Giroud. 48-ąją minutę Moussa Sissoko atgaivino intrigą šiame susitikime, tačiau galutinis rezultatas liko 1-2.

Svarbią pergalę taip pat kovojome dėl "didžiojo ketverto" iškovojo Londono "Tottenham". Harry Kane'o vedama "Spurs" ekipa rezultatu 4-3 nugalėjo "Leicester City". Jaunasis Anglijos rinktinės narys šioje dvikovoje išsiskyrė pelnydamas "hat-tricką".

Pergales šiame ture taip pat pasiekė "Southampton", "Swansea", Londono "Crystal Palace" ir "West Ham" klubai.

Turnyrinėje lentelėje išlieka intriga - 2-ąją ir 7-ąją vietas skiria vos 8 taškai.

"Man City" 3 - 0 "West Brom"

27' [1 - 0] W.Bony

40' [2 - 0] Fernando

77' [3 - 0] D.Silva

2' G.McAuley ("West Brom") pašalintas iš aikštės

"Aston Villa" 0 - 1 "Swansea"

87' [0 - 1] B.Gomis

"Newcastle" 1 - 2 "Arsenal"

24' [0 - 1] O.Giroud

28' [0 - 2] O.Giroud

48' [1 - 2] M.Sissoko

"Southampton" 2 - 0 "Burnley"

37' [1 - 0] S.Long

58' [2 - 0] J.Shackell (į savus vartus)

"Stoke City" 1 - 2 "Crystal Palace"

14' [1 - 0] M.Diouf

41' [1 - 1] G.Murray (11m. baudinys)

45' [1 - 2] W.Zaha

"Tottenham" 4 - 3 "Leicester"

6' [1 - 0] H.Kane

13' [2 - 0] H.Kane

38' [2 - 1] J.Vardy

50' [2 - 2] W.Morgan

64' [3 - 2] H.Kane (11m. baudinys)

85' [4 - 2] J.Schlupp (į savus vartus)

90' [4 - 3] D.Nugent