„Man City“ sutrypė „Newcaslte“, „Sheffield Utd“ paskutinėmis akimirkomis palaužė „Wolves“ © AFP nuotr.

Trečiadienį tęsiasi 34-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo kovos.

Nesunkią pergalę namuose pasiekė „Manchester City“ ekipa, kuri net 5:0 sutriuškino „Newcastle“ futbolininkus.

Gabrielis Jesusas jau 10-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, o 21-ąją savo komandos pranašumą padvigubino Riyadas Mahrezas.

58-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė „Newcastle“ gynėjas Federico Fernandezas, o dar po septynių minučių baudos smūgį puikiai realizavo Davidas Silva.

Tašką šiame mače 91-ąją minutę padėjo Raheemas Sterlingas.

Kitose rungtynėse itin svarbią pergalę pasiekė „Sheffield United“ ekipa, kuri paskutinėmis akimirkomis 1:0 palaužė „Wolves“.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 93-ąją minutę, kai po kampinio pasižymėjo Johnas Eganas.

„Sheffield Utd“ po šios pergalės šoktelėjo į septintąją turnyrinės lentelės vietą.

„West Ham United“ 0:1 „Burnley“