"Man City" tenkinosi tašku mače su "Wigan" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar dvejos IX turo rungtynės.

Tik tašką iškovojo penktoje turnyrinės lentelės vietoje žengianti "Man City" ekipa, išvykoje sužaidusi lygiosiomis 1-1 su tryliktoje pozicijoje žengiančiu "Wigan" klubu.

Šeimininkai, kurie "Man City" komandai savų žiūrovų akivaizdoje nepralaimi jau 11 metų, į priekį išsiveržė sužaidus 45 minutes, kai iš 18 metrų įvartį pelnė saugas Charlesas N'Zongbia.

Antrojo kėlinio pradžioje Marko Hugheso auklėtiniai atstatė pusiausvyrą - po Carloso Tevezo perdavimo pasižymėjo bulgaras Martinas Petrovas, bet ambicijos iškovoti daugiau nei tašką patyrė smūgį 65 minutę, kuomet antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę palikti turėjo Pablo Zabaleta.

Abi komandos turėjo progų dvikovos pabaigoje, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

"Blackburn" 3 - 2 "Burnley"
5' [0 - 1] Robbie Blake
9' [1 - 1] David Dunn
21' [2 - 1] Franco Di Santo
43' [3 - 1] Pascal Chimbonda
90' [3 - 2] Chris Eagles

"Wigan" 1 - 1 "Man City"
45' [1 - 0] Charles N'Zongbia
47' [1 - 1] Martin Petrov

65' iš aikštės pašalintas Pablo Zabaleta ("Man City")