"Man City" tik po atkaklios kovos įveikė "Huddersfield", "Arsenal" paskutinę minutę palaužė "Burnley" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės trejos 13-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "St. Mary's" stadione, kur vietos "Southampton" priėmė Liverpulio "Everton". "Šventieji" šį sezoną itin prastai rungtyniaujančių "irisų" nepasigailėjo - juos nugalėjo rezultatu 4-1.

18-ąją minutę Dušanas Tadičius išvedė šeimininkus į priekį, tačiau Gylfi Sigurdssonas pirmojo kėlinio pabaigoje pasiekė sensacingą įvartį.

Vis dėlto antrajame kėlinyje "Southampton" varžovams nedovanojo - Charlie Austinas per šešias minutes įsirašė dublį, o galutinį tašką mačo pabaigoje padėjo Stevenas Davisas.

Kitose rungtynėse ginklus tarpusavyje surėmė "Burnley" ir Londono "Arsenal" futbolininkai. "Kanonieriai" pasiekė dramatišką pergalę paskutinėmis rungtynių minutėmis.

Šiaurės Londono komanda visą rungtynių laiką daugiau laiko buvo su kamuoliu nei jų varžovai, tačiau itin daug pavojingų progų sukurti jiems nepavyko.

"Arsenal" išsigelbėjimu tapo per pridėtą laiką skirtas 11 metrų baudinys. Alexio Sannchezo koja nesudrebėjo ir tikslus čiliečio smūgis atnešė pergalę svečiams.

Po pergalės "Arsenal" už savo nugaros paliko "Tottenham" ir pakilo į ketvirtąją poziciją. "Burnley" ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po iškovotų trijų pergalių iš eilės.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Huddersfield" namuose priėmė šį sezoną nesustabdomą "Manchester City" ekipą. Pepo Guardiolos auklėtiniai turėjo rimtų sunkumų, tačiau antrajame kėlinyje vargais negalais iškovojo pergalę.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje krito pirmasis rungtynių įvartį, kuris kiek netikėtai išvedė šeimininkus į priekį. Po kampinio kamuolys nuo Nicolo Otamendžio peties atsidūrė vartuose.

Vis dėlto antrąjį kėlinį "Man City" ekipai pavyko pradėti beveik idealiai - 47-ąją minutę Raheemas Sterlingas uždirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Sergio Aguero.

Per likusį laiką gerokai daugiau atakavo "Man City". Pergalingą įvartį svečiai iš Mančesterio pasiekė 84-ąją minutę, kai Gabrielis Jesusas smūgiavo į vartus, vartininkas smūgį atrėmė, tačiau jis atsimušė į R. Sterlingą ir šis kiek kuriozinio įvarčio dėka atvedė savo komandą į pergalę.

"Man City" pergalių žygis tęsiasi, o prieš artimiausius varžovus išsaugotas 8 taškų pranašumas.

"Burnley" 0 - 1 "Arsenal"
90+2' [0 - 1] A. Sanchez (11 m. baudinys)

"Southampton" 4 - 1 "Everton"
18' [1 - 0] D. Tadič
45' [1 - 1] G. Sigurdsson
52' [2 - 1] C. Austin
58' [3 - 1] C. Austin
87' [4 - 1] S. Davis

"Huddersfield" 1 - 2 "Man City"
45+1' [1 - 0] N. Otamendi (į savus vartus)
47' [1 - 1] S. Aguero (11 m. baudinys)
84' [1 - 2] R. Sterling