"Man City" trečius metus iš eilės triumfavo Anglijos lygos taurėje

"Manchester City" klubas sekmadienį vakare iškovojo pirmąjį trofėjų šiame sezone.

Pepo Guardiolos auklėtiniai po atkaklios kovos 2:1 įveikė "Aston Villa" futbolininkus ir trečią kartą iš eilės tapo Anglijos lygos taurės nugalėtojais.

"Man City" visus reikalus išsprendė per pirmąjį pusvalandį. 20-ąją minutę "miestiečius" į priekį išvedė Sergio Aguero, o pranašumą po 10 minučių padidino Rodri.

Visgi "Aston Villa" po tokio smūgio nesulūžo – 41-ąją minutę komandą į kovą dėl titulo grąžino Mbwana Samata.

Antrajame kėlinyje progų turėjo tiek viena, tiek kita komanda. "Man City" neįmušęs trečio įvarčio, todėl intriga išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos.

88-ąją minutę "Aston Villa" turėjo realią progą išlyginti rezultatą, bet Claudio Bravo atrėmė smūgį, o kamuolys nuo čiliečio rankų dar pataikė ir į virpstą.

"Man City" per visą klubo istoriją Anglijos lygos taurę yra laimėjęs 7 kartus.

"Aston Villa" 1 - 2 "Man City"
20' [0 - 1] S. Aguero
30' [0 - 2] Rodri
41' [1 - 2] M. Samata