„Man City“ triumfavo septynių įvarčių dramoje © AP nuotr.

Jau kiek anksčiau Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulą užsitikrinę „Manchester City“ futbolininkai penktadienį iškovojo dar vieną pergalę.

Pepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje sulaukė rimto pasipriešinimo iš „Newcastle“ ekipos, tačiau rungtynes laimėjo rezultatu 4:3.

Šeimininkai šiame mače pasižymėjo pirmieji – 25-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Emilis Krafthas.

„Man City“ rezultatą išlygino 39-ąją minutę po Joao Cancelo įvarčio, o 42-ąją fantastišką įvartį pelnęs Ferranas Torresas išvedė svečius į priekį.

Vis tik „šarkos“ jau per pridėtą teisėjo laiką gavo teisę mušti 11 metrų baudinį ir prieš pat pertrauką rezultatą išlygino Joelintonas.

62-ąją minutę „Newcastle“ mušė dar vieną 11 metrų baudinį, tačiau Joe Willockas jo realizuoti nesugebėjo, tiesa, pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir išvedė savo komandą dar kartą į priekį.

Vis tik rezultatą jau po poros minučių išlygino F. Torresas, o tas pats ispanas 66-ąją minutę išplėšė ir pergalę „City“ ekipai bei pelnė „hat-tricką“.