„Man United“ apmaudžiai išleido pergalę prieš „Sevilla“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose UEFA Europos lygos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse „Manchester United“ namuose rezultatu 2:2 sužaidė su „Sevilla“ futbolininkais.

„United“ pirmame kėlinyje atrodė pozityviai ir susikrovė dviejų įvarčių persvarą. Dublį į savo sąskaitą įsirašė 14 ir 21 minutėmis pasižymėjęs Marcelis Sabitzeris.

„Sevilla“ susitikimo pabaigoje sugebėjo sušvelninti savo atsilikimą. 85 minutę po kamuolį į savus vartus nukreipė Tyrellas Malacia.

Negana to, traumą dar patyrė ir „United“ vidurio gynėjas Lisandro Martinezas, tad šeimininkai turėjo užbaigti rungtynes mažumoje.

„Sevilla“ pasinaudojo kiekybine persvara ir sugebėjo išlyginti rezultatą pridėto laiko metu. Šį kartą kamuolį į savus vartus pasiuntė Harry Maguire'as.

Atsakomosios tarpusavio rungtynėse vyks Sevilijoje, balandžio 20 dieną.

„Bayer Leverkusen“ 1:1 „Royale Union SG“