„Man United“ draugiškame susitikime nesugebėjo įveikti „Rayo Vallecano“ ekipos © IMAGO/Pro Sports Images nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose draugiškose rungtynėse „Manchester United“ namuose turėjo vargo ir rezultatu 1:1 sužaidė su „Rayo Vallecano“ ekipa.

Pirmąjame kėlinyje abi komandos turėjo keletą galimybių pasižymėti, tačiau komandos į rūbinę išėjo švieslentėje degant nuliams.

Antrą kėlinį „raudonieji velniai“ pradėjo puikiai. Jau 47 minutę šeimininkus į priekį išvedė Cristiano Ronaldo po pirmojo kėlinio pakeitęs Amadas Diallo.

Tačiau, „United“ futbolininkai savąja persvara pasidžiaugė vos 9 minutes. 58 minutę rezultatą išlygino komandos draugo smūgį pataisęs Alvaro Garcia Rivera.

Tolimesnėje rungtynių eigoje nei viena komanda nesukūrė labai pavojingų progų ir rezultatas išliko lygus.

Pasiruošimas sezonui jau eina į pabaigą ir naujasis „raudonųjų velnių“ treneris Erikas ten Hagas turi nuspręsti, kokia sudėtimi jis startuos pirmosiose „Premier“ lygos rungtynėse prieš „Brighton“. „United“ su „žuvėdromis“ susitiks Rugpjūčio 7 dieną.