„Man United“ ir „Juventus“ žengė į Europos lygos ketvirtfinalį © AP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose Europos lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse „Man United“ išvykoje rezultatu 1:0 palaužė „Real Betis“ vienuolikę ir prasibrovė į sekantį turnyro etapą. Pirmasis tarpusavio susitikimas baigėsi Eriko ten Hago auklėtinių pergale 4:1.

„Betis“ ekipa susikūrė ne vieną puikią progą pasiūsti kamuolį į vartus ir sugrąžinti intrigą į šią akistatą, tačiau momentais pritrūko tikslumo, o ir savo komandą ne kartą gelbėjo „United“ ekipos vartininkas Davidas de Gea.

Savųjų šansų turėjo ir „raudonieji velniai“, o vieną iš jų pavyko išnaudoti 56 minutę. Puikiu smūgiu iš toli pasižymėjo Marcusas Rashfordas.

Į Europos lygos ketvirtfinalį taip pat kelialapį išsikovojo ir Turino „Juventus“ futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 2:0 palaužė „Freiburg“ futbolininkus. Bendras serijos rezultatas - 3:0 „Juve“ ekipos naudai.

Pirmasis atsakomojo susitikimo įvartis krito 45 minutę. 11 metrų baudinį realizavo Dušanas Vlahovičius. 90+6 minutę visus klausimus išsprendė antrą italų ekipos įvartį pelnęs Federico Chiesa.

„Feynoord“ 7:1 „Shakhtar Donetsk“ (Bendras rezultatas 8:2)

„Fenerbahce“ 1:0 „Sevilla“ (Bendras rezultatas: 1:2)