„Man United“ namuose sumalė į miltus „Chelsea“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ namuose rezultatu 4:1 sutriuškino „Chelsea“ futbolininkus.

„Raudonieji velniai“ pelnė po du įvarčius kiekviename kėlinyje. 6 minutę šeimininkus į priekį išvedė Casemiro, o 45+5 minutę persvarą padvigubino Anthony Martialis.

Trečiasis įvartis krito 73 minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Bruno Fernandesas, o 78 minutę Marcusas Rashfordas įtvirtino komandos pergalę nuginkluodamas oponentų vartininką Kepą Arrizabalagą.

„Chelsea“ sugebėjo pelnyti garbės įvartį 89 minutę, kuomet po greitos kontraatakos kamuolį į vartus pasiuntė Joao Felixas.

Ši pergalė garantuoja „United“ ekipai kelialapį į sekančio sezono Čempionų lygą. Šiuo metu Eriko ten Hago auklėtiniai rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Chelsea“ užima dvyliktą vietą.