„Man United“ palaužė „Aston Villa“ ekipą, „Man City“ triumfavo „Fulham“ tvirtovėje © ZUMAPRESS.com nuotr.

Sekmadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ namuose rezultatu 1:0 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus.

Vienintėlis mačo įvartis krito 39 minutę, kai Marcuso Rashfordo smūgį pataisė komandos draugas Bruno Fernandesas.

Likusioje susitikimo eigoje „raudonieji velniai“ gan užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą ir sugebėjo išsaugoti pergalingą rezultatą.

Ši pergalė leido Eriko ten Hago leidžia įtvirtinti savo vietą ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Šiuo metu „United“ laipteliu žemiau esančius „Tottenham“ futbolininkus lenkia devyniais taškais.

Tuo tarpu, „Manchester City“ išvykoje rezultatu 2:1 įveikė „Fulham“ futbolininkus ir iškopė į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Miestiečiai“ į priekį išsiveržė jau 3 minutę. 11 metrų baudinį realizavo Erlingas Haalandas.

Tiesa, „Fulham“ pavyko išlyginti rezultatą po 15 minutę pelnyto Carloso Viniciuso įvarčio.

Visgi, „City“ įrodė savo žaidybinį pranašumą, 36 minutę išsiverždami į priekį dar kartą. Po Riyado Mahrezo rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Julianas Alvarezas.

Šiuo metu Pepo Guardiolos auklėtiniai yra čempionato lyderiai ir savo artimiausius persekiotojus „Arsenal“ lenkia vienu tašku.