"Man United" parklupdė nuostabūs įvarčiai, "Osmanlispor" svečiuose įveikė "Villarreal" (VIDEO)

Šį vakarą vyko UEFA Europos lygos kovos.

Be jokios abejonės, didžiausias dėmesys teko Stambulo "Fenerbahce" bei "Manchester United" akistatai, kurią neįtikėtinu įvarčiu vos pradėjus tiksėti antrajai mačo minutei papuošė Moussa Sow. Senegalietis Davidą De Gea nuginklavo po Hasano Ali Kaldirimo perdavimo įmušęs per save.

Sow smūgis - vienas gražiausių šį sezoną, tačiau nuo jo ne tiek daug atsiliko ir komandos draugas Jeremainas Lensas, sužaidus beveik valandą pasižymėjęs meistrišku baudos smūgiu. Rungtynių pabaigoje rezultatą dar pavyko sušvelninti Wayne'ui Rooney, bet svečiai iš Anglijos vis tiek patyrė pralaimėjimą bei nukrito į trečiąją A grupės vietą.

Taip pat vyko dvi italų bei austrų akistatos. Vienoje iš jų užtikrintą pergalę Vienoje prieš "Austria" šventė "Roma" komanda, varžovus įveikusi rezultatu 4-2. "Giallorossi" gretose ir vėl blizgėjo Edinas Džeko, šįkart į savo sąskaitą įsirašęs dublį bei vieną tikslų perdavimą. Dar po įvartį pridėjo Daniele De Rossi bei Radja Nainggolanas.

Tuo tarpu "Sassuolo" bei Vienos "Rapid" susitikimas Italijoje baigėsi lygiosiomis 2-2. Tiesa, aikštės šeimininkai buvo itin arti trijų taškų, nes po Lorenzo Pelegrini bei Gregoire'o Defrelio įvarčių pirmajame kėlinyje užtikrintai pirmavo. Visgi, pačioje mačo pabaigoje svečiams lygiąsias išplėšė Matejus Jeličius ir Giorgi Kvilitaia.

Neįtikėtiną pasirodymą surengė Bilbao "Athletic" veteranas Aritzas Adurizas, pelnęs visus penkis ekipos įvarčius, kuri nugalėjo "Genk". Ispanas du įvarčius įmušė iš žaidimo bei realizavo net tris 11 metrų baudinius.

Dar vienas italų atstovas Milano "Inter" Anglijoje kovėsi su "Southampton" komanda. Rungtynės "nerazzurri" prasidėjo išties gerai - Mauro Icardi sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį išvedė juos į priekį, o Dušanas Tadičius baigiantis pirmajam kėliniui nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Visgi, "šventieji" atsitiesė po pertraukos. Rezultatą iš pradžių išlygino Virgilas van Dijkas, o pergalingą įvartį į savus vartus įsimušė "Inter" gynėjas Yuto Nagatomo.

Namuose prieš tą patį varžovą pranašumą iššvaistęs Žydrūno Karčemarsko "Osmanlispor" šįkart "Villarreal" ekipą sugebėjo palaužti jos pačios tvirtovėje. Čia po Pierre Webo bei Rodrigo Hernandezo tikslių smūgių lemiamas buvo po keitimo pasirodžiusio Raulio Rucescu įvartis. Tiesa, nors pergalė ir džiugina, lietuvis šį mačą stebėjo nuo suolo.