"Man Utd" apgynė Anglijos čempiono titulą © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lyga turi čempioną - juo trečią kartą iš eilės tapo "Man Utd" klubas, šeštadienį namie sužaidęs lygiosiomis 0-0 su Londono "Arsenal" bei likus vienam turui tapęs turnyrinėje lentelėje nebepavejamu kitoms ekipoms.

Tai buvo vienuoliktasis Sero Alexo Fergusono auklėtinių triumfas per pastaruosius 17 metų bei aštuonioliktasis per visą istoriją. Po šios pergalės "Man Utd" pasivijo lyg šiol tituluočiausią šalies klubą "Liverpool", kuris taip pat "Premier" lygą laimėjo 18 kartų.

Šiose rungtynėse Mančesterio vienuolikė, nei karto nepataikiusi į varžovų vartus, toli gražu nepademonstravo tokio žaidimo, kokio galėjo tikėtis sirgaliai, tačiau pasiekė reikalingą rezultatą bei po finalinio teisėjo švilpuko galėjo triumfuoti.

Pirmajame kėlinyje progų nebuvo sukurta daug - galva greta vartų abiejuose aikštės pusėse mušė Wayne'as Rooney bei Robinas van Persie.

Po pertraukos "Arsenal" didžiąją laiko dalį turėjo teritorinį pranašumą, bet pralaužti sutankintos šeimininkų gynybos Arsene'o Wengero komandai nepavyko.

Arčiausiai tikslo prieš pat pabaigą buvo Cescas Fabregasas, tačiau po ispano smūgio kamuolys atsimušė į virpstą.

"%c00040" 0 - 0 "%c00041"