"Man Utd" eliminavo "Chelsea" iš Čempionų lygos turnyro (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Čempionų lygoje antradienį paaiškėjo pirmieji du pusfinalio dalyviai. Jais tapo Anglijos ir Ispanijos čempionatų lyderiai: "Man Utd" ir "Barcelona" klubai, eliminavę atitinkamai Londono "Chelsea" ir Donetsko "Shakhtar".

Mančesterio ekipa ir antrą kartą nugalėjo pergalių Europoje ištroškusį, tačiau viltis kitiems metams ir vėl atidėti turintį "Chelsea" - šį sykį namie rezultatu 2-1.

Šeimininkai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po Ryano Giggso perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė puikią sportinę formą demonstruojantis Javieras Hernandezas.

Nepaisant to, kad 70 minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Londono komandos saugas Ramiresas, 77 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Didier Drogba suteikė "Chelsea" viltį išlygindamas rezultatą.

Drogba aikštėje pasirodė tik antrajame kėlinyje, pakeisdamas jau įprastai vangiai rungtyniavusį Fernando Torresą, bet jo pastangų nepakako, mat jau kitos atakos metu "Man Utd" pranašumą sugrąžino Park Ji-Sungas.

"Man Utd" 2 - 1 Londono "Chelsea"
(pirmosios rungtynės 1-0, bendras rezultatas 3-1)
43' [1 - 0] J.Hernandez
77' [1 - 1] D.Drogba
78' [2 - 1] P.Ji-Sung

70' iš aikštės pašalintas Ramires ("Chelsea")

Donetsko "Shakhtar" 0 - 1 "Barcelona"
(pirmosios rungtynės 1-5, bendras rezultatas 1-6)
43' [0 - 1] L.Messi