„Man Utd“ fanai išsiuntė grasinantį laišką ekipos rėmėjams © AFP nuotr.

„Man Utd“ ekipos gerbėjai toliau nerimsta. Klubo savininkų Glazerių pasitraukimo trokštantys fanai išsiuntė laišką „raudonųjų velnių“ komandos rėmėjams, kuriame paaiškino, kodėl ruošiasi jiems skelbti boikotą.

„Prieš šešiolika metų „Man Utd“ komanda visiškai neturėjo skolų.

Dabar, po Glazerių šeimynos atėjimo, iš ekipos buvo nugręžta 1,5 mlrd. svarų sterlingų, kurie išmokėti dividendų pavidalu ir parduodant akcijas, o tai atvėrė 840 mln. svarų sterlingų skolą (...).

Jūs, kaip komerciniai Glazerių partneriai, esate tapę tarptautinių fanų taikiniu, nes 279 mln. svarų sterlingų, kuriuos per metus sumokate ekipai, nebūna skiriama investicijoms į žaidėjų sudėtį, „Old Trafford“ stadioną ar treniruočių sąlygų gerinimui.

Jūsų pinigai atitenka skolų aptarnavimui ir dividendų išmokėjimui. Palaikyti Glazerius nėra tas pats, kaip palaikyti klubą – tai tampa parazitiniu bendradarbiavimu (...).

Taigi, „Man Utd“ fanai yra pasiruošę boikuotuoti jūsų produkciją, juodinti jūsų reputaciją ir palaikyti konkurentus. Gerbėjai išbandė kiekvieną galimybę nuo pat perėmimo laikotarpio, kad pagerinti situaciją: nuo taikių protestų iki laiškų rašymo, tačiau Glazeriai viską ignoravo“, – rašo fanai.

Straipsnio įvertinimas: 11 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos