"Man Utd" Fergusono akivaizdoje neįveikė "Wolves", "Tottenham" grįžo į pergalių kelią

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vakare sužaistos septynerios 6-ojo turo rungtynės.

Po dviejų pergalių iš eilės taškus namuose prarado "Manchester United" ekipa. Seras Alexas Fergusonas pirmą kartą po savo sunkios ligos pasirodė "Old Trafford" stadione, tačiau pergalės neišvydo - "raudonieji velniai" sužaidė taikiai 1:1 su "Wolves".

Jose Mourinho auklėtiniams rungtynės namų aikštėje prasidėjo sėkmingai - 18-ąją minutę Fredas, sulaukęs paslėpto Paulio Pogba perdavimo, puikiu smūgiu išvedė "United" į priekį.

"Wolves" dar pirmajame kėlinyje turėjo gerų šansų lyginti rezultatą, tačiau šeimininkus gelbėjo ne kartą užtikrintai žaidęs Davidas de Gea.

Antrajame kėlinyje "Wolves" galiausiai pasiekė savo tikslą - aikštės viduryje po P. Pogbos klaidos kamuolį perėmę svečiai išlygino rezultatą. Nuostabų įvartį įmušė savo sąskaitą Anglijoje atsidaręs veteranas Joao Moutinho.

"Man Utd" po lygiųjų turi 10 taškų ir rikiuojasi penktoje pozicijoje. "Vilkai" yra pačiame turnyrinės lentelės viduryje.

Kitose rungtynėse į visišką nokdauną namuose žaidusią "Cardiff" komandą pasiuntė "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai, žygiuojantys antroje pozicijoje, rezultatu 5:0 sudaužė varžovus.

Įvarčius nugalėtojams įmušė Sergio Aguero, Bernardo Silva, Ilkay'us Gundoganas ir po keitimo aikštėje pasirodęs bei dublį "įsūdęs" Riyadas Mahrezas.

Jau šeštąją pergalę iš tiek pat galimų į savo sąskaitą įsirašė kol kas be prarastų taškų žygiuojanti "Liverpool" ekipa. "Raudonieji" rezultatu 3:0 nugalėjo "Southampton", o vieną iš įvarčių įmušė ir pastaruosius kelis mačus tylėjęs Mohamedas Salah.

Dar kitose rungtynėse netikėtai rezultatu 4:0 "Bournemoth" komandą sutriuškino "Burnley" futbolininkai. Taip pat pergalę šventė "Leicester", "Crystal Palace" ir "Newcastle" dvikova baigėsi be įvarčių.

Paskutinėse vakaro rungtynės dviejų pralaimėjų seriją nutraukė Londono "Tottenham" klubas. Harry Kane'o ir Eriko Lamelos įvarčiai garantavo pergalę prieš "Brighton" - 2:1.

"Brighton" pačioje susitikimo pabaigoje buvo sušvelninę atsilikimą, tačiau pakovoti dėl lygiųjų laiko jau nebeturėjo.

"Man Utd" 1 - 1 "Wolves"
18' [1 - 0] Fred
53' [1 - 1] J. Moutinho

"Cardiff" 0 - 5 "Man City"
32' [0 - 1] S. Aguero
35' [0 - 2] B. Silva
44' [0 - 3] I. Gundogan
67' [0 - 4] R. Mahrez
89' [0 - 5] R. Mahrez

"Liverpool" 3 - 0 "Southampton"
10' [1 - 0] W. Heodt (į savus vartus)
21' [2 - 0] J. Matip
45+3' [3 - 0] M. Salah

"Leicester" 3 - 1 "Huddersfield"
5' [0 - 1] M. Jorgensen
19' [1 - 1] K. Iheanacho
66' [2 - 1] J. Maddison
75' [3 - 1] J. Vardy

"Burnley" 4 - 0 "Bournemouth"
39' [1 - 0] M. Vydra
41' [2 - 0] A. Lennon
84' [3 - 0] A. Barnes
88' [4 - 0] A. Barnes

"Crystal Palace" 0 - 0 "Newcastle"

"Brighton" 1 - 2 "Tottenham"
42' [0 - 1] H. Kane (11 m. baudinys)
76' [0 - 2] E. Lamela
90+3' [1 - 2] A. Knockaert