„Man Utd“ futbolininkai – naujieji „Premier“ lygos lyderiai © PA nuotr.

Antradienio vakarą buvo sužaistos trejos atidėtos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės.

Sunkią pergalę išvykoje pasiekė „Manchester United“ ekipa, kuri minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Burnley“.

Nors pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, įvykių jame netrūko. 28-ąją minutę „Burnley“ futbolininkas Robbie Brady prasižengė prie pat savo baudos aikštelės ir teisėjas nusprendė pasitelkti VAR pagalbą, siekiant nustatyti, ar tai nebuvo paskutinės vilties pražanga.

Maždaug tris minutes trukęs pasitarimas baigėsi tuo, kad teisėjas sugrįžo prie kiek ankstesnio momento ir pražangą jau prie „Man Utd“ vartų užfiksavo Luke'ui Shaw.

37-ąją minutę „raudonųjų velnių“ kapitonas Harry Maguire'as pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo itin abejotiną pražangą ir rezultatas liko nepakitęs.

Antrajame kėlinyje svečiai ėmė visiškai dominuoti ir tai galų gale davė vaisių. 71-ąją minutę puikiu smūgiu pergalę savo komandai padovanojo Paulis Pogba.

Po praleisto įvarčio „Burnley“ suaktyvėjo ir turėjo keletą progų rezultatui išlyginti, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Man Utd“ pergalę.

„Raudonieji velniai“ tapo vienvaldžiais „Premier“ lygos lyderiai ir „Liverpool“ ekipą lenkia trimis taškais. Šios komandos tarpusavyje susikaus jau sekmadienį.

„Sheffield United“ 1:0 „Newcastle“

„Wolves“ 1:2 „Everton“