"Man Utd" futbolininkai ne be teisėjo pagalbos įveikė "Blackpool" vienuolikę (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį vakare sužaistose atidėtose Anglijos "Premier" lygos XVI turo rungtynėse "Man Utd" futbolininkai ne be teisėjo pagalbos palaužė "Blackpool" vienuolikę.

"Bloomfield Road" stadione vykusioje dvikovoje šeimininkai į priekį įsiveržė 15 minutę - po Charlie Adamo pakelto kampinio pasižymėjo Craigas Cathcartas.

'Raudonieji velniai' susikomplikavo savo padėtį pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet po identiškos situacijos Edwiną van der Sarą nuginklavo Dudley Campbellas - 2-0.

Antroji mačo dalis prasidėjo kontroversišku epizodu - "Man Utd" dešiniojo krašto gynėjas Rafaelis baudos aikštelėje be intencijos sužaisti į kamuolį taranavo Gary Taylorą-Fletcherį, tačiau teisėjas neskyrė akivaizdaus 11 metrų baudinio, kuris galėjo padėti tašką šiame susitikime.

72 minutę po rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo Dimitaro Berbato tikslaus smūgio "Premier" lygos vicečempionai "užsikabino" už rungtynių - 2-1.

Tačiau tai dar nebuvo viskas - po keitimo pasirodęs Javieras Hernandezas atstatė dvikovos pusiausvyrą, o 88 minutę Berbatovas pelnė pergalingą įvartį čempionišką charakterį pademonstravusiai "Man Utd" ekipai.

Iškovotus tris taškus Sero Alexo Fergusono auklėtiniams apkartino Rafaelio trauma, po kurios žaidimas buvo sustabdytas septynioms minutėms, o pats brazilas po skubios medicininės pagalbos nedelsiant išvežtas į ligoninę.

Tuo tarpu atidėtame XVIII turo mače Birmingamo "Aston Villa" išvykoje rezultatu 2-1 įveikė "Wigan" komandą.

"Blackpool" 2 - 3 "Man Utd"
15' [1 - 0] C. Cathcart
44' [2 - 0] D. Campbell
72' [2 - 1] D. Berbatov
74' [2 - 2] J. Hernandez
88' [2 - 3] D. Berbatov

"Wigan" 1 - 2 Birmingamo "Aston Villa"
50' [0 - 1] G. Agbonlahor
61' [0 - 2] A. Young (iš 11 m. baudinio)
80' [1 - 2] J. McCarthy