"Man Utd" grįžta į antrąją poziciją © Eurofootball.lt
Vėlyvą pirmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygos čempionų vardus ginantis „Man Utd“ klubas po netikėto pralaimėjimo praėjusiame ture „Bolton“ komandai šį kartą savo sirgalių akivaizdoje reabilitavosi rezultatu 2-0 įveikę Londono „Fulham“ ekipą.

„%c00040“ 2 – 0 Londono „%c00044“
10‘ [1 – 0] Cristiano Ronaldo
58‘ [2 – 0] Cristiano Ronaldo

Jau nuo pat rungtynių pradžios „raudonieji velniai“ perėmė iniciatyvą į savo rankas. 3-iąją minutę iš dešiniojo krašto brazilas Andersonas pasiuntė kamuolį link tolimojo virpsto, ir ten visiškai laisvas buvęs puolėjas iš Argentinos Carlosas Tevezas vos iš kelių metrų galva įsigudrijo „prašauti“ pro šalį.

„Fulham“ vartų apgultis ir toliau tęsėsi. Dar po kelių akimirkų iš dešinio krašto gynėjas Wesas Brownas pažeme atliko puikų perdavimą tam pačiam C.Tevezui, ir šis nestabdydamas kamuolio smūgiavo tiesiai į svečių vartininką Antti Niemi.

Vis tik 7-ąją minutę pirmasis šioks toks pavojus iškilo ir prie „Man Utd“ vartų, bet „Fulham“ saugo Hameuro Bouazza bandymas pramušti iš tolėliau buvo nesėkmingas. Vis dėlto anksčiau ar vėliau aikštės šeimininkų atakos turėjo pasibaigti įvarčiu.

10-ąją minutę po Ryano Giggso pakelto kampinio gynėjas iš Serbijos Nemanja Vidičius galva atmetė kamuolį antrąją vietą Europos geriausio žaidėjo rinkimuose užėmusiam portugalui Cristiano Ronaldo, kuris oru lėkusį kamuolį dešine koja nukreipė į tolimąjį viršutinį vartų kampą.

Įpusėjus pirmajam kėliniui dar sekė vienas pavojingas C.Tevezo išpuolis, bet ir vėl šį kartą dvikovą laimėjo vartininkas iš Suomijos A.Niemi, atrėmęs jo ataką. Po ilgesnės pertraukos savo žodį ištarė ir „Fulham“.

29-ąją minutę galingą saugo Danny Murphy smūgį pažeme atrėmė „United“ vartininkas Edwinas van der Saras. Po kelių sekundžių po dar vieno buvusio „Liverpool“ žaidėjo smūgio iš už baudos aikštelės prieigų kamuolys pralėkė greta virpsto.

Po pertraukos prabėgus kiek daugiau nei dešimčiai minučių „Man Utd“ futbolininkai padidino savo pranašumą iki 2-0. Po keitimo pasirodęs airis Johnas O‘Shea iš kairiojo krašto pakabino kamuolį į baudos aikštelę ir joje visų aukščiausiai iššokęs C.Ronaldo tiksliu smūgiu galva į apatinį vartų kampą atliko dublį.

Vis dėlto svečiai iš Londono anksčiau laiko neketino kelti baltos vėliavos ir po poros minučių H.Bouazza iš aštraus krašto mušė kiek virš skersinio. Sero Alekso Fergusono treniruojamiems auklėtiniams to buvo maža ir jie spaudė savo varžovus toliau. 66-ąją minutę valas R.Giggsas atliko perdavimą į kairę po traumos sugrįžusiame Wayne`ui Rooney, tačiau šio smūgis pažeme į tolimąjį vartų kampą buvo netaiklus.

Artėjant mačui prie pabaigos C.Ronaldo galėjo pasižymėti ir „hat-tricku“, bet po juvelyrinio R.Giggso perdavimo iš aikštės gilumos jis nesugebėjo pergudrauti A.Niemi. Kiek vėliau po Michaelo Carricko perdavimo R.Giggsas mušė tiesiai į „Fulham“ vartų sargą, o netrukus jo pėdomis pasekė ir puolėjas iš Prancūzijos Louisas Saha.

Po šios įtikinamos pergalės „Man Utd“ futbolininkai sugrįžo į antrąją turnyrinės lentelės vietą ir trimis taškais atsilieka nuo lyderio Londono „Arsenal“ klubo, kuris vis dar yra sužaidęs vieneriomis varžybomis mažiau.