"Man Utd" ir toliau barsto taškus © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygos pirmenybėse buvo sužaistos dar šešerios 2-ojo turo varžybos. Čempionų titulą ginantis „Man Utd“ klubas ir toliau negali pajusti pergalės skonio, kadangi šį kartą sužaidė lygiosiomis su „Portsmouth“, tuo tarpu jų aršiausi priešai „Chelsea“ sugebėjo nugalėti „Reading“. „Premier“ lygos naujokų „Birmingham“ ir „Sunderland“ tarpusavio akistata baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, pergales taip pat iškovojo „Wigan“, „Fulham“ ir „Man City“.

Vienos iš įdomiausių trečiadienio dvikovų įvyko „Fratton Park“ stadione, kur šeimininkai „Portsmouth“ susikovė su čempionais „Man Utd“. Šiose rungtynėse galiausiai debiutavo ir naujasis „raudonųjų velnių“ puolėjas argentinietis Carlosas Tevezas, kuris ir sukūrė pirmąjį įvartį šiose varžybose.

Jau 14-ąją susitikimo minutę po jo perdavimo smūgiu iš 22 metrų nuotolio „Pompey“ vartų sargą Davidą Jamesą nuginklavo ilgametis „Man Utd“ klubo saugas Paulas Scholesas.

Po pertraukos „United“ ir toliau nemažino apsukų, bet Portugalijos žvaigždės Nani smūgį iš kelių metrų koja atmušė buvęs Anglijos nacionalinės rinktinės vartininkas D.Jamesas, o kiek vėliau kamuolys po C.Tevezo „šūvio“ pralėkė virš vartų skersinio.

Vis dėlto Harry Redknappo auklėtiniams pavyko išlyginti rezultatą 53-iąją minutę: po keitimo pasirodęs saugas Matthew Tayloras atliko perdavimą iš dešiniojo krašto, ir reikiamoje pozicijoje atsidūręs puolėjas Benjani Mwaruwari smūgiu galva nepaliko jokių šansų „Man Utd“ vartininkui Edwinui van der Sarui.

Mančesterio ekipa, kuri pirmosiose čempionato rungtynėse namuose sužaidė lygiosiomis su „Reading“, tiesiog degė noru iškovoti pirmąją pergalę, bet fortūna ir šį kartą jiems nesišypsojo: Cristiano Ronaldo ir Ryano Giggso atakas sėkmingai stabdė vartininkas D.Jamesas.

Rungtynės pasibaigė nemaloniai abiems komandoms, kadangi „Pompey“ saugas Sulley Muntari už pražangą prieš Michelą Carricką buvo išvarytas iš aikštės, o po kelių akimirkų jo pėdomis pasekė ir „Man Utd“ saugas C.Ronaldo, kuris už muštynes su Richardu Hughesu taip pat gavo raudoną kortelę.

Po šių lygiųjų Sero Alekso Fergusono vadovaujama komanda jau antrose rungtynėse iš eilės nesugeba iškovoti pergalės, tuo tarpu „Portsmouth“ ekipai tai taip pat buvo antrosios lygiosios čempionate.

Tuo tarpu „Madejski“ stadione vietos „Reading“ surėmė ginklus su Anglijos vicečempionais Londono „Chelsea“ klubu. Įvarčio prireikė laukti lygiai pusvalandį: visų nuostabai į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai „Reading“ futbolininkai, kai į Petro Čecho vartus kamuolį pasiuntė gynėjas iš Kamerūno Andre Bikey`us.

Kiek vėliau „Reading“ galėjo padvigubinti savo pranašumą, bet po Johno Osterio smūgio kamuolys atsimušė į vartų skersinį.

Antrajame kėlinyje sužaidus vos dvi minutes „Chelsea“ sugebėjo išlyginti pusiausvyrą: į baudos aikštelę įbėgęs „aristokratų“ klubo saugas Frankas Lampardas nuginklavo „karalių“ vartų sargą Marcusą Hahnemanną.

Dar po trijų minučių rezultatas tapo 2-1 „Chelsea“ naudai: antrą kartą „Reading“ vartininką iš Amerikos kamuolį iš savų vartų privertė traukti rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas Didier Drogba, pelnęs fantastiško grožio įvartį iš toli.

Visos „Reading“ viltys iškovoti bent lygiąsias žlugo 72ąją minutę, kai už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Kalifa Cisse.

Kitose dienos rungtynėse ne ką mažesnį įdomumą kėlė rungtynės tarp „Premier“ lygos naujokų „Birmingham“ ir „Sunderland“ klubų. 28-ąją „juodųjų kačių“ klubą ištiko nesėkmė, kadangi po „Birmingham“ žaidėjo Stepheno Kelly smūgio galva kamuolį į savus vartus įsimušė gynėjas Paulas McShane`as.

Tačiau Roy`aus Keane`o treniruojami auklėtiniai nepalūžo ir antrajame kėlinyje, 75-ąją minutę išlygino rezultatą, kai antrąjį savo įvartį čempionate pelnė puolėjas Michaelas Chopra.

Artėjant mačui prie pabaigos „mėlynuosius“ į priekį išvedė tikslus puolėjo Garry O`Connoro smūgis, bet paskutinę kėlinio minutę „Sunderland“ pavyko išsigelbėti: po puolėjo Sterno Johno smūgio galva kamuolys atsimušė į vartų skersinį ir įskriejo į tinklą.

Pergales vienodu rezultatu 1-0 šventė „Man City“ ir „Wigan“, atitinkamai nugalėję „Derby“ ir „Middlesbrough“ ekipas. Įvartį Mančesterio komandai įmušė Michaelas Johnsonas, o „Wigan“ gretose antrą kartą čempionate pasižymėjo Antoine`as Sibierski.

Londone vietos „Fulham“ priėmė svečius iš „Bolton“. Vis tik mače pirmieji į priekįišsiveržė svečiai, kai buvusios komandos vartus nuginklavo Islandijos rinktinės puolėjas Heidaras Helgusonas. Bet 23-iąją minutę Šiaurės Airijos rinktinės lyderis Davidas Healy „Fulham“ ekipai išlygino rezultatą, o pergalę po trijų minučių įtvirtino rusas Aleksejus Smertinas.