"Man Utd" ir toliau žengia be pergalių, "Man City" nusileido "Stoke City" futbolininkams (VIDEO)

Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiami "Premier" lygos III-ojo turo susitikimai.

Pirmajame susitikime "Manchester United" klubas sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Burnley" ekipa.

Dvyliktoje vietoje ligi šio turo žengę Louiso van Gaalo auklėtiniai ir toliau lieka be pergalių. Antrą tašką šiame mače iškovojusi "raudonųjų velnių" ekipa praėjusiuose susitikimuose sužaidė lygiosiomis su "Sunderland" (1-1) ir pralaimėjo "Swansea City" klubui (1-2).

Mače su "Burnley" nuo pirmųjų minučių debiutavo Angelis di Maria ir gan aktyviai įsiliejo į komandos žaidimą, keletą kartų puikiais perdavimais sukūręs progų savo naujiems komandos draugams.

Tačiau nepaisant to, "Man Utd" klubui žaidimas nesiklijavo ir pralaužti "Burnley" klubo gynybos nepavyko.

Pralaimėjimą namuose netikėtai patyrė Manuelio Pellegrini treniruojami "Manchester City" futbolininkai, nusileidę "Stoke City" klubui. Antrajame kėlinyje pasižymėjo Mame Dioufas.

Pirmąją pergalę iškovojo "Queens Park Rangers" klubas, po Charlie Austino įvarčio nugalėjęs "Sunderland" futbolininkus.

Du Nathano Dyerio ir vienas Wayne'o Routledge'o smūgis leido "Swansea City" futbolininkams sutriuškinti "West Bromwich" ekipą, tuo tarpu "Southampton" klubui laimėti prieš "West Ham United" padėjo Morgano Schneiderlino dublis.

"Newcastle United" ir "Crystal Palace" akistata baigėsi dramatiškomis lygiosiomis rezultatu 3-3.

"Man City" 0 - 1 "Stoke City"
58' [0 - 1] M.Diouf

"Newcastle United" 3 - 3 "Crystal Palace"
1' [0 - 1] D.Gayle
37' [1 - 1] D.Janmaat
48' [1 - 2] J.Puncheon
73' [2 - 2] R.Aarons
88' [3 - 2] M.Williamson
90' [3 - 3] W.Zaha

QPR 1 - 0 "Sunderland"
45' [1 - 0] C.Austin

"Swansea City" 3 - 0 "West Brom"
2' [1 - 0] N.Dyer
24' [2 - 0] W.Routledge
71' [3 - 0] W.Routledge

"West Ham" 1 - 3 "Southampton"
27' [1 - 0] M.Noble
45' [1 - 1] M.Schneiderlin
68' [1 - 2] M.Schneiderlin
83' [1 - 3] G.Pelle

"Burnley" 0 - 0 "Man Utd"