"Man Utd" išvykoje nusileido "West Ham" ekipai

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį 16 valandą buvo sužaistos dar dvejos 6-ojo turo rungtynės.

"Manchester United" komandos apsilankymas šalies sostinėje baigėsi liūdnai. Antroje rungtynių pusėje vienintelį sveiką puolėją dėl traumos praradę "raudonieji velniai" rezultatu 0:2 krito prieš "West Ham".

"Man Utd" ekipai tai buvo antroji nesėkmė šiame sezone, kai tuo metu "West Ham" su trimis pergalėmis kyla į ketvirtąją vietą.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniams žaidimas nesiklijavo nuo pat rungtynių pradžios. "West Ham" neturėjo persvaros su kamuoliu, tačiau prie vartų pavojingesni buvo jie.

44-ąją minutę itin svarbų "įvartį į rūbinę" įmušė Andrejus Yarmolenko, kuris, įsiveržęs į baudos aikštelę, sulaukė perdavimo iš Felipe Andersono ir smūgiu į patį vartų kampą išvedė šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" atsakymų į šį įvartį nerado, o lyg to būtų negana, aikštę 61-ąją minutę dėl traumos turėjo palikti Marcusas Rashfordas.

84-ąją minutę galutinai svečių iš Mančesterio viltis nužudė Aaronas Cresswellas, pasižymėjęs po fantastiškai išpildyto baudos smūgio.

"Manchester United" turnyrinėje lentelėje šiuo metu turi dvi pergalės, du pralaimėjimus ir dvi lygiąsias.

Kitose rungtynėse fantastiškai išsigelbėjo "Wolves" ekipa. Antrojo kėlinio pradžioje įvartį praleidę "vilkai" net ir žaisdami dešimtyje per pridėtą laiką pasiekė lygiąsias 1:1 prieš "Crystal Palace".

"West Ham" 2 - 0 "Man Utd"
44' [1 - 0] A. Yarmolenko
84' [2 - 0] A. Cresswell

"Crystal Palace" 1 - 1 "Wolves"
46' [1 - 0] L. Dendoncker (į savus vartus)
90+5' [1 - 1] D. Jota
73' R. Saiss ("Wolves") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 3 0
  • Aš Audrius

WHU atrode geriau nei MU, pergale pelnyta. Buksuoja kazkaip MU.

• 32
  • Luk0dz

Graudu kažkaip.. Kas pasidarė Mu ,kad net nebegali grįšt ten kur ir seniau būdavo.. Graudu tiesiog.

• 21
  • manau (IP: a9c8e6707)

sunku butu rast prastesne saugu linija Premiere negu Manchester United + zaidzia su akademijos vaikais tai ka tu gali aplost. As suprantu integruot viena kita zaideja palaipsniui, bet dabar puse sudeties 21meto nera, tai rezultatas kaip ir desningas. Net ir tas pats OGS jau pradeda pabost, nera komandos zaidime kazkokio braizo, aiskiu ambiciju - yra tik kalbos. Hameriu ginyba tikrai buvo gelezine, puikiai organizuota, bet toks klubas kaip Manchester United negali turet prabangos neprilygt vidutiniokams. Pries lapes nebuvo verti pergales, plaktukai aplose, nuo Palace gavo namie ar ne per daug credito gauna Ole? Bisaka vertas kiekvieno isleisto svaro, Magvairas kol kas ne kazka, letas, sprendimai bent jau snd prasti. Kai ginybos linija buvo apgailetina tai tas Magvairas negadina tiek vaizdo kiek buvo anksciau kraupu, bet suplota virs 80mln tai kamon! Jau net nebeidomu ziuret rungtynes United, nes neliko tos kovotoju dvasios nei pro kur. Tampa eilinis klubas ir del to labai gaila.

• 17
  • Ziedas (IP: f31a83dc8)

As dar vis negaliu suprasti koks ten stebuklas ivyko pirmam ture kai jie 4-0 Chelsea patvarke,matyt tokiu bajeriu nebus ateiti

• 14
  • GedBuz

MU ištiko ne krizė, o pizė.

• 12
  • Blue blood

Velniai savo vietoj nieko nuostabaus nera kam papirkinet teiseju, kaip tai darydavo melynosis ))

• 1
  • Gaucho

Įdomu ant kiek Mourinho jaučiasi, kai ant jo pyle pamazgas, nors prie ju taures kėlė 😀 tą patį jaučiu ir Sarri jaučia žiūrint dabartinę Chelsea formą 😀