„Man Utd“ mačo pabaigoje palaužė „Everton“ ir žengė į „Carabao“ taurės pusfinalį © JumpStory nuotr.

Trečiadienį įvyko dar du Anglijos lygos taurės ketvirtfinalio susitikimai.

Dramatišką pergalę ir kelialapį į turnyro pusfinalį iškovojo „Manchester United“ futbolininkai, kurie išvykoje mačo pabaigoje rezultatu 2:0 palaužė „Everton“ vienuolikę.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „raudonieji velniai“, kurie dominavo pirmojo kėlinio pradžioje. Vėliau žaidimas kiek išsilygino, o pirmoji mačo dalis baigėsi be įvarčių.

Antrajame kėlinyje aikštėje ir toliau kiek aktyvesni buvo svečiai, tačiau atrodė, kad komandoms teks santykius aiškintis mušant 11 metrų baudinius, vis tik tuomet prabilo „Man Utd“ puolėjai.

88-ąją minutę puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų savo komandą į priekį išvedė Edinsonas Cavani. Tiesa, įdomu tai, jog urugvajietis antrojo kėlinio pradžioje nesportiškai sužaidė prieš Yerry Miną ir rizikavo gauti raudoną kortelę. Vis tik teisėjas šio epizodo neužfiksavo, o VAR peržiūros šiame turnyre bus naudojamos tik nuo pusfinalio etapo.

Po praleisto įvarčio „Everton“ metėsi į puolimą, o tuo puikiai pasinaudojo svečiai, kurie 96-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį – savo komandos pergalę įtvirtino Anthony Martialis.

„Stoke City“ 1:3 „Tottenham“

Iškart po rungtynių buvo ištraukti ir „Carabao“ taurės pusfinalio burtai.

Futbolo mylėtojų laukia dar vienas Mančesterio derbis – „Man Utd“ namuose priims „Man City“, o kitame pusfinalyje „Tottenham“ namuose egzaminuos „Brentford“ ekipą.