"Man Utd" namuose pranoko "Chelsea", H. Kane'as atvedė "Tottenham" į pergalę (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dar dvejos 28-ojo turo rungtynės.

Įdomiausia turo dvikova įvyko "Old Trafford" stadione, kur susitiko dviejų priešiškai vienas kitam nusiteikusių strategų vadovaujamų ekipų dvikova - "Manchester United" priėmė Londono "Chelsea". Pranašesni buvo šeimininkai - "raudonieji velniai" rezultatu 2-1 pasiekė pergalę.

Aktyviau rungtynes pradėjo svečiai iš Londono, o Alvaro Morata jau 4-ąją minutę turėjo gana neblogą progą pasižymėti. Vis dėlto vėliau žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos realų šansų pasižymėti neturėjo.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 32-ąją susitikimo minutę, kai perdavimą iš gilumos gavęs Willianas pasileido bėgti prieš vartininką ir tiksliu smūgiu nuginklavo Davidą De Gea.

Tačiau ilgai šiuo pranašumu Antonio Conte auklėtiniai nesidžiaugė - 39-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Kamuolį sudėtingoje situacijoje sukontroliavęs ir pukiai su Anthony Martialu susižaidęs Romelu Lukaku grąžino pusiausvyrą rungtynėse.

Antrajame kėlinyje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau pergalingą įvartį pasiekė šeimininkai. 75-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Jesse Lingardas po R. Lukaku perdavimo smūgiu galva pirmą kartą šioje dvikovoje išvedė šeimininkus į priekį.

"Chelsea" per likusį laiką jokių priešnuodžių prieš solidžią "Man Utd" gynybą nerado ir susitikimas baigėsi "raudonųjų velnių" pergale rezultatu 2-1.

"Man Utd" po pergalės grįžo į antrąją vietą, o "Chelsea" jau krenta į penktąją poziciją užleisdami į didįjį ketvertuką "Tottenham".

Kitose rungtynėse, kuriose Londono "Tottenham" susigrūmė su "Crystal Palace", minimalią pergalę paskutinėmis minutėmis pasiekė "Spurs". 88-ąją minutę tikslus Harry Kane'o smūgis galva atvedė svečius į priekį.

"Man Utd" 2 - 1 "Chelsea"
32' [0 - 1] Willian
39' [1 - 1] R. Lukaku
75' [2 - 1] J. Lingard

"Crystal Palace" 0 - 1 "Tottenham"
88' [0 - 1] H. Kane

• Snipstas (IP: 5049c0a34)

Morata tai apgailetinas po kiekvieno minimalaus kontakto krenta ir skerecioja rankom

• 13
  • S (IP: 9ea662edd)

Dar juokingas barcos fanas jug barca apskritai pries celsi tik 1 proga ir tai po celsia klaidos sugebeja sukurt tai gal geriau ziek savo kiemo

• 10
  • Saunuoliai (IP: 3d8c96a1f)

Red Devils, bet mauras po sezono galetu iseit!

• 7
  • Chelsea (IP: 100b10ead)

Pasyvios abieju komandu zaidimas teisejas kazkaip neobjektyviai teisejavo jau nesneku kad neiskaite moratos ivarcio klaidu klaida. Galejo stabdyti ir perziureti ivarti buvo ar ne

• 1
  • Var (IP: 95c4f6a1b)

Vafliagalviai pasidomekit VAR sistemos bajeriais paskutiniam Fa cup ture

• 0
  • Zd (IP: 691398a41)

Gaila kad morata neprilimpa chelsea, galetu su arsenalu apsikeist aubameyangu, nes arsenal megsta geresnius savo zaidejus atiduot

• 2
  • Vaidoshius

Skystakiaušis lažybininkas Conte pramušė visišką dugną, dviejų lėktuvų susidūrime atsikrovė nuo fosilijos Vertėjo lėktuvo, kurio rezultatai su viršutinės lentelės dalies komandomis tiesiog apgailėtini. ManUre ir Ru$ki be konkurencijos yra dvi graudžiausios komandos Europoje turint omenyje ištaškytas vėjais šaibas ir demonstruojamą žaidimą/rezultatus, tik visiški impotentai taip sugeba 😀 Malkata tai žiaurus Ru$ki prisigavimas, ale turėjo gerą statistiką ir buvo vertas sodinti Benzą ant suolo, bet niekam iš jų nekilo mintis, kad kylant nuo suolo dažnai yra daug paprasčiau tą statistiką susirinkti, L. Vazquez nuo suolo kildamas net Messi daužo, tai gal jis dabar GOAT vietoj Messi ir paims kas už €500 limonų 😀 Žodžiu, Conte jau kaip ir "sacked in the morning" turėtų būti, fosilija Vertėjas jau senokai nuskandino ManUre, vadovai vis dar sukandę dantis jį laiko, kad pateisintų save, jog pasirinko gerą variantą, kai tuo metu fosilija Vertėjas buvo pats prasčiausias variantas iš visų įmanomų 😀 Parodijos kažkokios.