"Man Utd" nugalėjo "Real", "Nice" atsilaikė prieš "Barcelona" (VIDEO)

JAV tebesitęsia stipriausių Europos klubų surengtas turnyras „Čempionų taurė“. Šeštadienį pergales iškovojo „Manchester United“, „Liverpool“ ir „Olympiakos“ klubai. Finale susitiks „Manchester United“ ir „Liverpool“.

Labiausiai intriguojančioje vakaro dvikovoje „Manchester United“ 3:1 nugalėjo Madrido „Real“ ir užsitikrino vietą turnyro finale. Šios rungtynės taip pat sumušė JAV futbolo rungtynių lankomumo rekordą. Mičigano stadione jas stebėjo daugiau nei 109 tūkst. žiūrovų.

Pirmąjį įvartį 21-ąją minutę į Ikero Casillaso ginamus vartus po puikios atakos ir D.Welbecko perdavimo įmušė Ashley Youngas. 27-ąją minutę rezultatą išlygino Garethas Bale'as, kuris realizavo 11 metrų baudinį, kai Michaelis Keane'as jį pargriovė baudos aikštelėje. Už dešimties minučių „Manchester United“ ir vėl į priekį išvedė Ashley Youngas.

80-ąją minutę tašką šiose rungtynėse padėjo Javiero Hernandezo įvartis.

Cristiano Ronaldo aikštėje pasirodė likus žaisti 15 minučių ir nieko pakeisti nebesugebėjo.

Ankstesnėse šios grupės rungtynėse „Inter“ 2:0 nugalėjo „Roma“ futbolininkus, todėl Mančesterio klubui buvo būtina pergalė, norint patekti į finalą.

Kitose rungtynėse trečią pergalę iškovojo „Liverpool“ futbolininkai, kurie 2:0 nugalėjo „Milan“.

Anglai į priekį išsiveržė 17-ąją rungtynių minutę po Joe Alleno įvarčio. Persvara galėjo būti padvigubinta 28-ąją minutę, kai baudos aikštelėje italai neleistinai stabdė Raheemą Sterlingą. Baudinį mušti buvo patikėta Rickie Lambertui, kuris „Southampton“ komandoje realizavo 34 baudinius iš eilės, tačiau šįkart jo smūgis buvo atmuštas.

Antrąjį įvartį „Liverpool“ įmušė tik 90-ąją minutę, kai iš toli pasižymėjo Suso.

Kitose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ tik po baudinių serijos 5:4 nugalėjo „Manchester City“.

Anglijos rinktinės vartininkas Joe Hartas atmušė net du baudinius rungtynių metu, tačiau vėliau pralaimėjo loterijoje.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 35-ąją minutę – pasižymėjo Stevanas Jovetičius. Netrukus rezultatą išlygino Dimitrios Diamantakos.

52-ąją minutę „miestiečius“ į priekį vėl išvedė Aleksandaras Kolarovas, tačiau Dimitrios Diamantakos ir vėl lygino rezultatą.

Baudinių serijoje J.Hartas ir Roberto atmušė po du baudinius. „Manchester City“ pralaimėjimą lėmė Richardso netaiklus smūgis, po kurio graikai neklydo ir užsitikrino pergalę.

Draugiškose rungtynėse Prancūzijoje „Barcelona“ klubas nesugebėjo įveikti „Nice“ futbolininkų. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kai grubiai baudos aikštelėje suklydo Gerardas Pique, kuris neleistinai stabdė Dario Cvitaničių. Šis be vargo realizavo 11 metrų baudinį.

Antrajame kėlinyje „Nice“ komanda neteko vartininko Mouez Hasse, kuris turėjo pasitraukti po patirtos traumos susidūrimo su Gerardu Deulofeu metu, o Xavi realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą.

„Barcelona“ klube šiose rungtynėse debiutavo prie komandos prisijungę Jeremy Mathieu ir Ivanas Rakitičius.