"Man Utd" nugalėjo "West Brom", "Chelsea" patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje 17 valandą sužaistos penkerios 12-ojo turo rungtynės.

"Old Trafford" stadione "Manchester United" susisgrūmė su "West Brom" vienuolike. Louiso van Gaalo auklėtiniai įrodė namų pranašumą ir pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

Pirmąjį šių rungtynių įvartį 52-ąją minutę pelnė pagrindinėje "raudonųjų velnių" sudėtyje po truputi įsitvirtinantis Jesse Lingardas, o galutinį tašką nuo 11 metrų žymos per pridėtą teisėjo laiką padėjo Juanas Mata.

Po pergalės "Man Utd" su 24 taškais lieka ketvirtoje vietoje.

Kitose rungtynėse "Leicester City" įveikė "Watford" ir susilygino taškais su lyderiais "Man City" ir Londono "Arsenal". Vis dėlto abu minėti klubai jau rytoj turės galimybę vėl atitrūkti nuo Lesterio ekipos iki 3 taškų.

Dar kiti susitikimai baigėsi minimaliomis "Southampton" ir "Norwich" pergalėmis bei "West Ham" - Liverpulio "Everton" lygiosiomis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Stoke City" namuose susigrūmė su be Jose Mourinho verstis turėjusios Londono "Chelsea" ekipos. Marko Hugheso auklėtiniai minimaliu skirtumu įveikė šalies čempionus, kurie patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Nugalėtojų gretose vienintelį įvartį pelnė Marko Arnautovičius. "Stoke" pakilo į 12-ąją poziciją, o "Chelsea" rikiuojasi 16-oje vietoje.

"Man Utd" 2 - 0 "West Brom"

52' [1 - 0] J. Lingard

90' [2 - 0] J. Mata (11m. baudinys)

90' G. McAuley ("West Brom") pašalintas iš aikštės

"Stoke City" 1 - 0 "Chelsea"

53' [1 - 0] M. Arnautovič

"Leicester" 2 - 1 "Watford"

52' [1 - 0] N. Kante

65' [2 - 0] J. Vardy (11m. baudinys)

75' [2 - 1] T. Deeney (11m. baudinys)

"Norwich" 1 - 0 "Swansea"

70' [1 - 0] J. Howson

"Sunderland" 0 - 1 "Southampton"

69' [0 - 1] D. Tadič (11m. baudinys)

"West Ham" 1 - 1 "Everton"

30' [1 - 0] M. Lanzini

43' [1 - 1] R. Lukaku

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • GB21
    cantona

Svevchenko Reebrov. Taip buvo gerri grajokai, vykdytojai. Tai ne tas pats kas yra treneris. Tam reik smegenu. Tavo Shevchenko senai pajuoku objektas Urainoi. O Reebrojui toli grazu iki Lobanovski 😉

Turiu tik 1 klausima, KĄ???? 😀 Kažka tu čia veli 😀

• 0
  • s
    tas pats

cia rimtai butu nerealiai idomus variantas..

o tai gal tu geriau neziurek dar apsisiksi jei jau tau net galvot baisu

• 0
  • siaubas

Bellerín L. Koscielny T. Walcott A. Oxlade-Chamberlain Arteta D. Ospina T. Rosický A. Ramsey J. Wilshere D. Welbeck

• 0
  • Finikas

Nu jo maco kontroliavimas ir dominavimas yra nuobodus ir fuksais isspirti 2 ivarciai pagal galva kita kart kai rasysi o ne savo O .

• +2
  • I hate barcelona

Bet tai kai nesveikai sekas man utd, ju zaidimas tikra šudo kruva o ispire fuksus ir 3 taskai po kiekvienu rungtyniu

• Alco

nera EPLe lengvu rungtyniu, ypac kai uzsidaro ginyboje visi, pramusti labai sunku, sveikinimai Jessie su pirmu ivarciu, Martial snd vel suzaide geras rungtynes, ir Rooney suzaide neblogai. Laukiam Villos pergales pries City ir Tottes pries Arsenala .

• +4
  • Rio_Ferdi

Man Utd paėmė privalomus taškus, smagu kad įmušė Lingardas. Leicester smagiai žiūrisi, bet laimėjo su didelę Watford vartininko Gomezo pagalba(nesugavo kamuolio ir praleido įvartį, o veliau be reikalo išbėgęs nukirto Vardy=geltona+pendelis) - tai didina Arlauskio šansus. O vat Swansea tai apsišiko ir nunešė stavkę(dėjau kad nepralaimės Norwichui)