„Man Utd“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą „Premier“ lygoje © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį pirmąjį pralaimėjimą šio sezono Anglijos „Premier“ lygoje patyrė „Manchester United“ ekipa, kuri namuose rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Aston Villa“ futbolininkų pranašumą.

Pirmajame kėlinyje „raudonieji velniai“ dažniau grasino varžovų vartams, tačiau savųjų progų turėjo ir svečiai, vis tik pirmosios 45 minutės baigėsi be įvarčių.

Antrąjį kėlinį gerokai sėkmingiau pradėjo „Aston Villa“, tačiau žaidybinio pranašumo ilgą laiką įvarčių paversti nepavyko.

Tikra drama aikštėje ėmė vykti pačioje mačo pabaigoje. 88-ąją minutę po kampinio pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Aston Villa“ gynėjas Kortney Hause'as.

Tas pats anglas po keleto minučių vėl atsidūrė įvykių epicentre, kai savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir į „Aston Villa“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Realizuoti baudinio stojo Bruno Fernandesas, nors tuo metu aikštėje buvo ir Cristiano Ronaldo. Įprastai sėkmingai baudinius mušantis portugalas šįkart kamuolį pasiuntė gerokai virš vartų ir leido svečiams į savo sąskaitą įsirašyti tris taškus.