"Man Utd" po 11 metrų baudinių serijos įveikė "AC Milan" ekipą

Šeštadienį draugiškose rungtynėse Kardife susitiko "Manchester United" ir "AC Milan" ekipos.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2, o 11 metrų baudinių serijoje tikslesni buvo Mančesterio ekipos žaidėjai ir triumfavo rezultatu 5:4.

"Raudonieji velniai" į priekį išsiveržė jau 14 rungtynių minutę, kuomet kelis varžovus suklaidinęs Marcusas Rashfordas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Milano ekipa rezultatą išlygino 26 minutę po puikaus Suso smūgio iš už baudos aikštelės ribų.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Italijos ekipa, kuri į priekį išsiveržė 60 minutę po to, kai Victoras Lindelofas pasiuntė kamuolį į savo vartus. "Man Utd" rezultatą išlyginti sugebėjo 72 minutę, kuomet pasižymėjo Jesse Lingardas.

11 metrų baudinių serijoje abi ekipos neklydo atlikdamos pirmus keturis smūgius, tačiau Davidas De Gea atrėmė Danielio Maldini smūgį, o "Man Utd" gretose lemiamą baudinį realizavo komandos naujokas Danielis Jamesas.