"Man Utd" pralaimėjimas Londone grąžina intrigą kovoje dėl pirmosios vietos (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos ketverios rungtynės.

Atgimsta intriga kovoje dėl pirmosios vietos - lyderis "Man Utd" išvykoje pralaimėjo Londono "Arsenal" ir po šios nesėkmės antroje vietoje esantį Londono "Chelsea" lenkia vos trimis taškais.

"Kanonieriai" pilnutėliame "Emirates" stadione šventė pergalę prieš Mančesterio ekipą rezultatu 1-0. Vienintelį įvartį antrojo kėlinio pradžioje iš maždaug 12 metrų pelnė saugas Aaronas Ramsey, aikštėje pasirodęs tik todėl, kad traumą treniruotėje gavo Cescas Fabregasas.

Pirmajame kėlinyje teisėjas išgelbėjo "Man Utd" nuo didesnių nemalonumų, kai Nemanja Vidičius baudos aikštelėje lietė kamuolį ranka ir taip sutrukdė Robinui van Persie smūgiuoti į vartus galva. Arbitras situacijos neužfiksavo ir leido žaisti toliau.

Visgi po pertraukos staigi "Arsenal" ataka baigėsi tiksliu Ramsey smūgiu į vartų kampą, o visos svečių pastangos išplėšti bent lygiąsias buvo bevaisės - Londono komanda sėkmingai gynėsi ir išlaikė pergalingą rezultatą.

Tai reiškia, kad ypatingą svarbą įgauna kito sekmadienio rungtynės Mančesteryje, kuriose "Man Utd" priims "Chelsea". Jei Londono komanda laimėtų, ji pasivytų lyderį.

Londono "Arsenal" 1 - 0 "Man Utd"
56' [1 - 0] A.Ramsey

"Birmingham" 1 - 1 "Wolverhampton"
7' [0 - 1] S.Fletcher (iš 11 m. baudinio)
27' [1 - 1] S.Larsson

29' iš aikštės pašalintas C.Gardner ("Birmingham")

"Liverpool" 3 - 0 "Newcastle"
10' [1 - 0] M.Rodriguez
59' [2 - 0] D.Kuyt (iš 11 m. baudinio)
65' [3 - 0] L.Suarez

"Man City" 2 - 1 Londono "West Ham"
11' [1 - 0] N.d. Jong
15' [2 - 0] P. Zabaleta
33' [2 - 1] D. Ba