"Man Utd" prasibrovė į kitą FA taurės etapą (VIDEO)

Sekmadienį vakare Anglijoje sužaistos dar ketverios FA taurės ketvirtojo etapo rungtynės.

"Manchester United" dėl patekimo į kitą etapą kovėsi su "Wigan" vienuolike. Jose Mourinho auklėtiniai sunkumų savo žiūrovų akivaizdoje neturėjo ir šventė pergalę rezultatu 4-0.

44-ąją minutę "raudonuosius velnius" į priekį išvedė Marouane'as Fellaini. Vėliau įvarčiai pasipylė antrajame kėlinyje - pasižymėjo Chrisas Smallingas, Henrikhas Mkhitaryanas ir Bastianas Schweinsteigeris.

Taip pat pergales pasiekė ir į kitą etapą žengė "Millwall", Londono "Fulham" bei "Sutton" klubai.

"Man Utd" 4 - 0 "Wigan"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10054269" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Millwall" 1 - 0 "Watford"

"Sutton" 1 - 0 "Leeds"

"Fulham" 4 - 1 "Hull City"