„Man Utd“ puolimo mašina nušlavė „Leeds“ ekipą © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ sekmadienį 14-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse namuose net 6:2 sutriuškino „Leeds United“ ekipą.

„Raudonieji velniai“ rungtynes pradėjo itin galingai – jau 2-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Scottas McTominay'us. Tas pats škotas vos po minutės padvigubino savo komandos pranašumą.

„Man Utd“ 20-ąją minutę jau pirmavo 3:0, kuomet pasižymėjo Bruno Fernandesas.

37-ąją minutę Victoras Lindelofas po kampinio pelnė ketvirtąjį šeimininkų įvartį, o „Leeds“ situaciją 41-ąją minutę taip pat po standartinės situacijos kiek pagerino Liamas Cooperis.

Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos nepasinaudojo puikiomis progomis pasžymėti, tačiau „raudonieji velniai“ 66-ąją minutę vis tik pelnė dar vieną įvartį – kamuolį į vartus nukreipė Danielis Jamesas.

70-ąją minutę rungtynių teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Leeds“ vartus, kurį sėkmingai realizavo B. Fernandesas.

Paskutinį įvartį šiame mače nuostabiu smūgiu 73-ąją minutę pelnė „Leeds“ gynėjas Stuartas Dallasas.

„Man Utd“ ši pergalė leido pakilti jau iki trečiosios vietos turnyrinėje lentelėje.