"Man Utd" sensacingai baigė pasirodymą Čempionų lygoje, C. Ronaldo surengė įvarčių šou ir įsirašė į istoriją (VIDEO, FOTO)

UEFA Čempionų lygoje antradienį vakare baigėsi A-D grupių etapas, kuriame netrūko intrigos ir sensacijų.

Vokietijoje įvyko lemiama "Wolfsburg" ir "Manchester United" klubų dvikova. "Raudonieji velniai" patyrė pralaimėjimą ir baigė savo pasirodymą prestižiniame Europos turnyre.

"Man Utd" reikėjo laukti Eindhoveno PSV nesėkmės arba patiems iškovoti pergalę, tačiau šis scenarijus nesusiklostė. Anthony Martialis svečius išvedė į priekį, tačiau 29-ąją minutę Naldo ir Vierinha įvarčiai jau leido "vilkams" džiaugtis rezultatu 2-1.

82-ąją minutę Josuha Guilavogui įvartis į savus vartus buvo sugrąžinęs "Man Utd" viltis pakovoti dėl kelialapio į aštuntfinalį, tačiau tas pats Naldo 84-ąją minutę vėl išvedė "Wolfsburg" į priekį ir sudaužė paskutines Anglijos klubo viltis.

Tuo tarpu PSV rezultatu 2-1 namuose nugalėjo Maskvos CSKA ir su 10 taškų liko antroje vietoje.

A grupėje Madrido "Real" pasismagino prieš Švedijos čempionus "Malmo" futbolininkus. Rafaelio Benitezo auklėtiniai rezultatu 8-0 pažemino svečius ir liko pirmoje vietoje.

Šiame susitikime išsiskyrė Cristiano Ronaldo, kuris keturis įvarčius sugebėjo pelnyti per 19 minučių. Be to, portugalui pavyko per grupių etapą pasižymėti net 11 kartų ir tapti pirmuoju žaidėju šiame etape peržengusiu 10 įvarčių ribą. Dar tris įvarčius pridėjo Karimas Benzema, o Mateo Kovačiaus įvartis buvo pirmasis vilkint "baltųjų" marškinėlius.

Kitoje šios grupės akistatoje Paryžiaus "Saint-Germain" pamokė Donecko "Shakhtar" ir liko antroje vietoje. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Lucasas Moura bei Zlatanas Ibrahimovičius.

C grupėje Madrido "Atletico" nugalėjo Lisabonos "Benfica", tačiau abi ekipos jau buvo užsitikrinusios vietą aštuntfinalyje. D grupėje "Man City" dramatiškai nugalėjo "Gladbach" ir pasinaudoję "Juventus" nesėkme liko pirmoje vietoje.

TURNYRINĖ LENTELĖ

A grupė

"Real Madrid" 8 - 0 "Malmo"

12' [1 - 0] K. Benzema

24' [2 - 0] K. Benzema

39' [3 - 0] C. Ronaldo

47' [4 - 0] C. Ronaldo

50' [5 - 0] C. Ronaldo

59' [6 - 0] C. Ronaldo

70' [7 - 0] M. Kovačič

74' [8 - 0] K. Benzema

PSG 2 - 0 "Shakhtar"

57' [1 - 0] L. Moura

86' [2 - 0] Z. Ibrahimovič

B grupė

"Wolfsburg" 3 - 2 "Man Utd"

10' [0 - 1] A. Martial

13' [1 - 1] Naldo

29' [2 - 1] Vierinha

82' [2 - 2] J. Guilavogui (į savus vartus)

84' [3 - 2] Naldo

PSV 2 - 1 CSKA

76' [0 - 1] A. Dzagoev

78' [1 - 1] L. de Jong

86' [2 - 1] D. Propper

C grupė

"Benfica" 1 - 2 "Atletico Madrid"

33' [0 - 1] S. Niguez

55' [0 - 2] L. Vietto

75' [1 - 2] K. Mitroglou

"Galatasaray" 1 - 1 "Astana"

62' [0 - 1] P. Twumasi

64' [1 - 1] S. Inan

D grupė

"Man City" 4 - 2 "Gladbach"

16' [1 - 0] D. Silva

19' [1 - 1] J. Korb

43' [1 - 2] R. Raffael

80' [2 - 2] R. Sterling

81' [3 - 2] R. Sterling

85' [4 - 2] W. Bony

"Sevilla" 1 - 0 "Juventus"

65' [1 - 0] F. Llorente