"Man Utd" sezoną "Premier" lygoje užbaigė pergale prieš "Bournemouth" (VIDEO)

Antradienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos paskutinės 2015-16 metų sezono rungtynės.

"Old Trafford" stadione "Manchester United" nukeltose rungtynėse susigrūmė su "Bournemouth". Louiso van Gaalo auklėtiniai nesulaukė pasipriešinimo ir varžovus nugalėjo rezultatu 3-1.

Šios rungtynės kartu su dar devyniomis turėjo įvykti sekmadienį, tačiau dėl per klaidą palikto netikro sprogstamojo užstaiso susitikimas buvo atšauktos. Vis dėlto prieš šį susitikimą Anglijoje jau buvo likę mažai intrigos, nes "Man Utd" nebeturėjo realių šansų pakilti į ketvirtąją vietą.

Pirmasis 43-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Wayne'as Rooney. Antrajame kėlinyje dar po vieną įvartį pridėjo Marcusas Rashfordas ir Ashley Youngas. Per pridėtą rungtynių laiką varžovams pavyko pelnyti paguodos įvartį, kai po rikošeto į savus vartus įsispyrė Chrisas Smallingas.

"Man Utd" sezoną "Premier" lygoje užbaigė su 66 taškais. Tiek pat taškų turi ir "Man City", tačiau būsimi Pepo Guardiolos auklėtiniai didžiajame ketverte liko dėl gerokai geresnio įvarčių santykio. Kitą sezoną "Man Utd" žais UEFA Europos lygoje.

"Man Utd" 3 - 1 "Bournemouth"
43' [1 - 0] W. Rooney
74' [2 - 0] M. Rashford
87' [3 - 0] A. Young
90' [3 - 1] C. Smalling (į savus vartus)