"%c000 40" yra vienas iš klubų, kuris pretenduoja sudaryti kontraktą su jaunu prancūzų saugu %p02738, gimtinėje vadinamam naujuoju %p00200.

Jaunasis saugas, Europos skautų dėmesį patraukė žaisdamas Prancūzijos čempiono "%c00055" jaunimo komandoje. Nuo kovo pabaigos jis treniruojasi su pagrindine "liūtų" sudėtimi.

"Kaip aš džiaugiuosi savimi! Tapti profesionalu - kiekvieno sportininko svajonė. Tačiau atsakingai pareiškiu, kad man dar daug ką reikia išmokti. Aš nesu būsimasis Zidanas, aš kita asmenybė. Tikiuosi išaugti geru futbolininku, ko nors šiame žaidime pasiekti. Bet Zidanas - futbolo legenda. Jo lygis beveik nepasiekiamas", - pasakė Ben Arfa oficialiame "Lyon" interneto puslapyje.

Praėjusiais metais Prancūzijos spaudoje kilo nemažas sąmyšis, kuomet ši kairiakojė Prancūzijos futbolo viltis pasirašė kontraktą su "Lyon". Triukšmas kilo dėl to, kad jo kontrakto suma buvo labai aukšta, palyginus su kitais jo amžiaus žaidėjais. Pasakojimai apie jį buvo spausdinami visuose laikraščiuose, ir ne tik sporto skyreliuose.

Tačiau po "Montagiu" jaunimo rinktinių turnyro, kur Hatem Ben Arfa atstovavo Prancūzijos U16 komandai, visos kalbos buvo užtildytos: žaidėjas tapo šių varžybų rezultatyviausiu žaidėju, įmušdamas šešis įvarčius. Jis tapo pagrindine turnyro žvaigžde, nežiūrint to, kad Prancūzijos komanda finale 1:5 pralaimėjo Italijai.

Specialistai Ben Arfos žaidime įžvelgia neįprastą driblingą, o taip pat puikų žaidimo mąstymą.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos