"Man Utd" susigrąžino pirmąją vietą "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistos dar dvejos Anglijos "Premier" lygos XXXIII turo rungtynės.

Pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje susigrąžino "Man Utd" ekipa, savo aikštėje 2-0 įveikusi "Portsmouth".

Ši pergalė leido 'raudoniesiems velniams', surinkusiems 74 taškus, ir vėl trimis taškais aplenkti "Liverpool". Be to, Sero Alexo Fergusono auklėtiniai yra sužaidę vienu maču mažiau, tad galės šį pranašumą dar ir padvigubinti.

Šeimininkai dominavo visų rungtynių metu ir į priekį įsiveržė sužaidus vos 9 minutes - Andersonas pastebėjo kairiuoju kraštu spurtuojantį Ryaną Giggsą, o šis perdavė kamuolį į baudos aikštelės vidurį, kur jo jau laukė ir iš arti į tinklą be vargo pasiuntė Wayne'as Rooney.

Mančesterio vienuolikė galėjo ne kartą padvigubinti skirtumą, bet Johno O'Shea smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Nadiras Belhadj, o vienas prieš vartininką iššokęs Giggsas smūgiavo tiesiai Davidui Jamesui į krūtinę.

Tiesa, po didžiosios pertraukos "Portsmouth" žaidimas puolime akivaizdžiai pagerėjo - iš pradžių vartininkui Edwinui van der Sarui teko atremti Gleno Johnsono smūgį, o dar kiek vėliau dėkingos progos neišnaudojo tiesiai į vartų sargą smūgiavęs Peteris Crouchas.

Tačiau visos svečių viltys išplėšti sensacingą takšą žlugo 82 minutę, kai po preciziškai tikslaus Paulo Scholeso perdavimo įvartį įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs saugas Michaelas Carrickas.

Realias galimybes varžytis dėl pirmosios vietos praktiškai prarado Londono "Chelsea" klubas, namie nesugebėjęs įveikti Liverpulio "Everton". Rungtynės baigėsi taikiai 0-0.

'Mėlynieji' didžiąją laiko dalį turėjo teritorinį pranašumą, bet "Everton" sukūrė ne vieną grėsmingą situaciją prie varžovų vartų ir galėjo išsivežti pergalę.

Sužaidus vos 8 minutes galimybę išvesti svečius į priekį turėjo puolėjas Jo, tačiau brazilas, iššokęs vienas prieš Petrą Cechą, nesugebėjo įveikti patikimai sužaidusio vartininko.

16 minutę netiksliai iš toli kitoje aikštės pusėje smūgiavo Frankas Lampardas, o 33 minutę dar kartą į žaidimą teko įsijungti Cechui, atrėmusiam pavojingą Timo Cahillo bandymą.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl pavojingai galva mušė Cahillas, o Johnas Terry galingu smūgiu iš toli kaire koja privertė iš peties padirbėti "Everton" vartų sargą Timą Howardą.

Bene paskutinę galimybę išplėšti pergalę jau per teisėjo pridėtą laiką turėjo Didier Drogba, bet Dramblio Kaulo Kranto rinktinės lyderis smūgiu iš arti sudrebino skersinį.

"Man Utd" 2 - 0 "Portsmouth"
9' [1 - 0] Wayne Rooney
82' [1 - 1] Michael Carrick

Londono "Chelsea" 0 - 0 Liverpulio "Everton"