„Man Utd“ sutinka iki sezono pabaigos pratęsti D. Hendersono nuomą © JumpStory nuotr.

Šio sezono „Premier“ lygos naujokai „Sheffield United“ futbolininkai nustebino ne vieną futbolo ekspertą ir toliau sėkmingai kovoja dėl vietos viename iš tarptautinių turnyrų.

Prie to svariai prisidėjo ir jaunasis vartų sargas Deanas Hendersonas. Tiesa, „Sheffield Utd“ sezoną galėtų užbaigti be pagrindinio savo vartininko, jei „Manchester United“ klubas, kuriam 23-ejų anglas priklauso, nesutiktų pratęsti nuomos, kuri oficialiai baigsis gegužės 31 dieną.

Vis tik „Telegraph“ skelbia, kad „raudonieji velniai“ nesiruošia kaišyti pagalių į savo tiesioginių konkurentų ratus ir leis D. Hendersonui užbaigti sezoną dabartinėje savo komandoje.

Anglas šį sezoną savo komandos vartus gynė visose „Premier“ lygos rungtynėse, išskyrus vienintelį mačą su „Man Utd“, nes to tiesiog negalėjo daryti dėl nuomos sąlygų.

„Sheffield Utd“ „Premier“ lygoje šiuo metu užima septintąją vietą, tačiau dar turi rungtynes atsargoje ir pergalės atveju galėtų šoktelti iki penktosios pozicijos, kurioje šiuo metu ir yra „Man Utd“.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos