"Man Utd" svečiuose suklupo prieš "Arsenal" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dvejos ankstyvosios XII turo rungtynės.

Itin svarbią pergalę savų žiūrovų akivaizdoje po trijų nesėkmingų rungtynių iš eilės iškovojo Londono "Arsenal" klubas, 2-1 palaužęs čempionės titulą ginančią "Man Utd" ekipą.

'Kanonieriai' į priekį įsiveržė 22 minutę, kai po Samiro Nasri smūgio kamuolys atsimušė į Mančesterio vienuolikės gynėją Gary Neville'ą ir, pakeitęs skriejimo kryptį, atsidūrė Edwino van der Saro ginamų vartų tinkle.

Itin atvirai vykusioje dvikovoje progų turėjo abi komandos, o 48 minutę "Arsenal" padvigubino skirtumą - po puikaus Cesco Fabregaso perdavimo antrąkart pasižymėjo jaunasis prancūzas Nasri.

78 minutę aikštę dėl traumos turėjo palikti šeimininkų vartininkas Manuelis Almunia, kurį pakeitė lenkas Lukaszas Fabianski.

Nors 90 minutę "Man Utd" sušvelnino santykį - techniškai susistabdęs kamuolį krūtine puikų įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Rafaelis da Silva, - o teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo 6 minutes, "Arsenal" išsaugojo pergalingą rezultatą ir iškovojo tris taškus.

Dabar Arsene'o Wengero auklėtiniai su 23 taškais žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Laipteliu žemiau - "Man Utd" su 21 tašku kraityje, tačiau Sero Alekso Fergusono komanda yra sužaidusi vienu maču mažiau.

Ankstyvųjų šeštadienio mačų rezultatai:

Londono "Arsenal" 2 - 1 "Man Utd"
22' [1 - 0] Samir Nasri
48' [2 - 0] Samir Nasri
90' [2 - 1] Rafael da Silva

"Wigan" 0 - 0 "Stoke"