"Man Utd" triuškinamai pralaimėjo "Fulham", "Liverpool" suklupo prieš "Portsmouth" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios XVII turo rungtynės.

Įdomu tai, jog pralaimėjimus patyrė du pajėgiausi praėjusio sezono klubai - čempionas "Man Utd" išvykoje beviltiškai nusileido Londono "Fulham", o "Liverpool" taip pat svečiuose turėjo pripažinti vienos autsaiderių "Portsmouth" ekipos pranašumą.

"Fulham" pelnytai įveikė Mančesterio klubą rezultatu 3-0 ir pratęsė nepralaimėtų mačų seriją iki penkių.

Pirmasis įvartis krito 22 minutę, kai perėmęs kamuolį iš Paulo Scholeso smūgiu iš toli pasižymėjo Danny Murphy. Dar po kelių minučių persvarą padvigubinti galėjo, tačiau galva kiek netiksliai mušė Bobby Zamora, antrajame kėlinyje panašioje situacijoje ištaisęs klaidą ir antrą kartą nuginklavęs vartininką Tomaszą Kuszczaką.

Tuo metu "Man Utd" sunkiai ieškojo kelių varžovų vartų link ir daugiausiai grasino smūgiais iš toli, bet nei Andersonui, nei Scholesui, nei Wayne'ui Rooney, nei Michaelui Owenui pasižymėti nepavyko.

Bet kokias viltis išplėšti bent lygiąsias 'raudoniesiems velniams' žlugo 75 minutę, kuomet trečią įvartį įspūdingu smūgiu įmušė Damienas Duffas.

Londono "Arsenal" 3 - 0 "Hull"
45' [1 - 0] Denilson
59' [2 - 0] Eduardo
80' [3 - 0] Abou Diaby

56' Giovanni ("Hull") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Portsmouth" 2 - 0 "Liverpool"
33' [1 - 0] Nadir Belhadj
82' [2 - 0] Frederic Piquionne

45' iš aikštės pašalintas Javier Mascherano ("Liverpool")

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 0 "Stoke"
61' [1 - 0] John Carew

"Blackburn" 0 - 2 Londono "Tottenham"
45' [0 - 1] Peter Crouch
83' [0 - 2] Peter Crouch

Londono "Fulham" 3 - 0 "Man Utd"
22' [1 - 0] Danny Murphy
46' [2 - 0] Bobby Zamora
75' [3 - 0] Damien Duff

"Man City" 4 - 3 "Sunderland"
4' [1 - 0] Roque Santa Cruz
12' [2 - 0] Carlos Tevez (iš 11 metrų baudinio)
16' [2 - 1] John Mensah
24' [2 - 2] Jordan Henderson
35' [3 - 2] Craig Bellamy
62' [3 - 3] Kenwyne Jones
69' [4 - 3] Roque Santa Cruz

90' iš aikštės pašalintas Michael Turner ("Sunderland")