„Man Utd“ užtikrintai įveikė „Aston Villą“ ir dar labiau priartėjo prie pirmojo ketverto © AFP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą sužaistos dar vienerios 34-ojo „Premier“ lygos turo rungtynės.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo puikų žaidimą pastaruoju metu demonstruojanti „Manchester United“ ekipa, kuri išvykoje 3:0 susitvarkė su „Aston Villa“ pasipriešinimu.

Įdomu tai, kad būtent šeimininkai pirmieji galėjo išsiveržti į priekį, tačiau 25-ąją minutę savuoju šansu nepasinaudojo Trezeguet, kurio smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai greta vartų.

Iškart po to į „Aston Villa“ vartus buvo skirtas abejotinas 11 metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Bruno Fernandesas.

„Man Utd“ pranašumą paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis padvigubino Masonas Greenwoodas.

Antrajame kėlinyje „raudonųjų velnių“ dominavimas jautėsi dar labiau, o trečiąjį komandos įvartį tolimu smūgiu 58-ąją minutę pelnė Paulis Pogba.

„Man Utd“ dar turėjo keletą puikių progų, tačiau jomis pasinaudoti nesugebėjo.

Penktoje vietoje esantys „raudonieji velniai“ nuo „Leicester“ ekipos dabar atsilieka vos vienu tašku.