„Man Utd“ užtikrintai įveikė „Aston Villą“ ir dar labiau priartėjo prie pirmojo ketverto © AFP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą sužaistos dar vienerios 34-ojo „Premier“ lygos turo rungtynės.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo puikų žaidimą pastaruoju metu demonstruojanti „Manchester United“ ekipa, kuri išvykoje 3:0 susitvarkė su „Aston Villa“ pasipriešinimu.

Įdomu tai, kad būtent šeimininkai pirmieji galėjo išsiveržti į priekį, tačiau 25-ąją minutę savuoju šansu nepasinaudojo Trezeguet, kurio smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai greta vartų.

Iškart po to į „Aston Villa“ vartus buvo skirtas abejotinas 11 metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Bruno Fernandesas.

„Man Utd“ pranašumą paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis padvigubino Masonas Greenwoodas.

Antrajame kėlinyje „raudonųjų velnių“ dominavimas jautėsi dar labiau, o trečiąjį komandos įvartį tolimu smūgiu 58-ąją minutę pelnė Paulis Pogba.

„Man Utd“ dar turėjo keletą puikių progų, tačiau jomis pasinaudoti nesugebėjo.

Penktoje vietoje esantys „raudonieji velniai“ nuo „Leicester“ ekipos dabar atsilieka vos vienu tašku.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 6 1
  • Mario (IP: 1cc67c668)

Sita United forma netgi intriguoja sulaukt kito sezono. Taip kaip jaunimas puolime juda tai kazkas nerealaus. Greenwodas stampuoja golus 4 fun jau. Martialis irgi isejo is aikstes ant saves supykes, jog neimuse, patikrino stanga. Visumoj puikiai atrode, gan uztikrinta pergale. Gal tik 11m truputi abejotinas, bet visumoj be diskusiju verti pergales ir verti cempionu lygos 100%

• 23
  • D.

Pogbos įvartis daug ką pasako. Puikus ryšys su Fernandes, draugystė, laimė ir grožis mums fanams!

• 18
  • Luττa

Kaip Bruno su Pogba tinka. Matosi ir pats Pogba laimingas. Idomu,kaip kita sezona velniai atrodys. Gal ir jau bus pakovota del titulo

• 17
  • Bebras (IP: ecfdbf284)

BEABEJO nepamirštam Greenwoodo, vaikis tikrai turi ką parodyti, gal mažu ir mes užsiauginsim sau Mbappe 😉

• 10
  • Congo DR is Europos zemyno (IP: 7f07ae115)
    F (IP: 3ac499d6e)

Nu tas 11m tai nezinau, nezinau 😀

Pochui

• 9
  • TomasHalaMadrid

Taip ir turi but. M. Utd kiekvienais metais turi zaist CL, o ne EL. Manchester is RED!!!

• 10

Nu buvo, nebuvo to penalčio. Bet negaliu nepagirti Bruno Fernandeso, kiekvienas prisilietimas prie kamuolio džiugina, o Pogba jaučiasi daug laisvesnis, kas priveda taip pat prie kokybiško futbolo. Pagaliau lipam iš tos duobės kurią Mauras iškasė įskiepijęs tą antifutbolą. GGMU.

• 17

Man utd armija ogs toliau zygiuoja su pergalemis,puiku,turetu pasiekti savo uzsibrezta tiksla,kad patektu po sezono i ucl,tikiuosi,kad ta leicesteri turetu aplenkti po kokiu dvieju turu,o po to likusias varzybas sulosti solidziai ir pasistengti paimti visas pergales per likusias macelius ir gal net uzimti kaip nors 3 vieta,imanoma ir tai net padaryti,aisku reiketu chelskio kluptelejimu keliu, o po to visko gali but😀