„Man Utd“ vasarą bandys stiprinti keturias pozicijas © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ artėjančią vasarą ketina gerokai atnaujinti komandos sudėtį.

Kaip skelbia „Manchester Evening News“, „raudonųjų velnių“ vadovai jau sudarinėja potencialių naujokų sąrašus vasaros perėjimų langui, o pagrindinis dėmesys skiriamas keturių pozicijų žaidėjams.

Pranešama, kad „Man Utd“ atstovai daugiausiai dėmesio skiria atraminio saugo paieškoms. Buvo tikimasi, kad šią poziciją pavyks sustiprinti dar sausį, tačiau panašu, jog to padaryti nebepavyks.

Mančesterio klubas atraminio saugo poziciją norėtų sustiprinti „West Ham United“ lyderiu Declanu Rice'u, kuris pats ne kartą išreiškė simpatijas „Man Utd“ klubui.

Vasarą „raudonieji velniai“ taip pat ieškos pastiprinimo atakuojančio saugo pozicijoje, kadangi komandą turėtų palikti Jesse Lingardas, Edinsonas Cavani, Paulis Pogba ir Juanas Mata.

Nors klubas praėjusią vasarą įsigijo Raphaelį Varane'ą, po sezono komandą turėtų palikti du vidurio gynėjai – Philas Jonesas ir Ericas Bailly – todėl vėl bus ieškoma pastiprinimo ir šioje pozicijoje.

„Man Utd“ gali prireikti ieškoti ir naujo atsarginio vartininko, kadangi Deanas Hendersonas gali palikti komandą po to, kai nepavyko rimčiau pakonkuruoti su Davidu De Gea.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos