„Man Utd“ vos neprisižaidė su „Premier“ lygos autsaideriais © „Reuters“ nuotr.

Ketvirtadienį finišavo 13-asis Anglijos „Premier“ lygos turas.

„Manchester United“ turėjo pavargti išvykoje su „Sheffield United“, tačiau „raudonieji velniai“ vis tik iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Šeimininkai rungtynes pradėjo itin aktyviai ir jau 5-ąją minutę po grubios „Man Utd“ vartininkos Deano Hendersono klaidos savo komandą į priekį išvedė Davidas McGoldrickas.

Po praleisto įvarčio „raudonieji velniai“ perėmė žaidimo kontrolę ir tai davė vaisių 26-ąją minutę, kai po puikaus Victoro Lindelofo perdavimo rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas.

33-ąją minutę nuostabų perdavimą atliko jau Paulis Pogba, o Anthony Martialis pasinaudojo savo tautiečio sukurta proga ir išvedė svečius į priekį.

51-ąją minutę Marcusas Rashfordas atsidūrė puikios kontratakos smaigalyje ir atrodė, kad jau galutinai sudaužė „Sheffield Utd“ viltis pakovoti dėl taškų.

Vis tik šeimininkų viltys atgijo 87-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė tas pats D. McGoldrickas.

Per likusį laiką „Sheffield Utd“ turėjo galimybių išlyginti rezultatą, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Man Utd“ pergalę.

„Aston Villa“ 0:0 „Brighton“